BUENOS AIRES — Diego Maradona (48), az argentinok futballistene a nép akaratából lett a válogatott szövetségi kapitánya a tavaly október 8-i, Chile elleni világbajnoki selejtezőn elszenvedett 1-0-s vereséget követően.
BUDAPEST — „Öreg vagyok már, itt fáj, ott fáj, csak futok a fiatalok után. Örülök, hogy egyáltalán befogadnak a srácok maguk közé” – válaszolt a mosolyogva Dárdai Pál (33) a „Hogy vagy?” és a „Mi a titka a remek formádnak?” kérdésre.
Három istálló, a Ferrari, a Renault és a Red Bull hivatalos tiltakozást nyújtott be a Toyota, a Williams és a Brawn GP által használt hátsó légterelők, azaz diffúzorok miatt az idei Formula-1-es szezon nyitófutama, a vasárnapi Ausztrál Nagydíj előtt.