2009. szeptember 16. szerda

szept. 16
17:00
Wolfsburg: Grafite reméli, meghívja őt Dunga a brazil válogatottba (She)
A német bajnoki címvédő Wolfsburg labdarúgócsapatának támadója, a CSZKA Moszkva ellen kedden mesterhármast elérő Grafite reméli, teljesítménye felkelti a szövetségi kapitány, Dunga figyelmét.
szept. 16
17:18
Női kosárlabda: Székely Norbert 2012-ig hosszabbított Sopronban (She)
Az MKB Euroleasing Sopron női kosárlabdacsapatának vezetősége 2012-ig meghosszabbította a szakvezető Székely Norbert szerződését - jelentette be a klub a hivatalos honlapján.
szept. 16
17:20
Argentína: a klubok elnökei Guardiolát akarják szövetségi kapitánynak (She)
Az argentin labdarúgóklubok elnökei javaslatot terjesztettek be az ország szövetségéhez, amelyben azt irányozták elő, hogy Josep Guardiola, a Barcelona vezetőedzője vegye át Diego Maradona helyét a szövetségi kapitányi poszton.
szept. 16
17:36
Bundesliga: lassan felépül a maláriából a Leverkusen védője (She)
Lassan felépül Assimiou Touré, a Bayer Leverkusen labdarúgócsapatának védője, akinél még szeptember elején diagnosztizáltak maláriát.
szept. 16
17:54
Férfi kosárlabda Eb: a szerbek a litvánokat is legyőzték (She)
A szerb férfi kosárlabda-válogatott a szenzációs teljesítményt nyújtó Milos Teodoszics (20 pont, 12 gólpassz) vezérletével tízpontos, 89-79-es győzelmet aratott Litvánia felett a lengyelországi Európa-bajnokság középdöntőjében.
szept. 16
17:56
Vuelta: a francia Anthony Roux nyerte meg a 17. szakaszt (She)
A francia Anthony Roux végzett az élen a Vuelta a Espana kerékpáros körverseny 17. szakaszán. A 22 éves kerekes nagy csatában tartotta meg első helyét a hajrában.
szept. 16
18:12
Labdarúgó MK: a Nyírmada kiejtette a Nyíregyházát a kupából (She)
Egy kivételével eddig nem hibáztak az élvonalbeli csapatok a labdarúgó Magyar Kupa szerdai játéknapján, a 3. fordulóban – a Nyíregyháza-drukkerek viszont nem fognak szívesen emlékezni a nyírmadai zakóra.
szept. 16
18:14
Labdarúgó MK: hosszabbításban kapott ki a Vasas Turán (She)
Közönségszórakoztató meccset láthattak a labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában Turán a kilátogató nézők, más kérdés, hogy a vendég Vasas drukkerei semmit sem élveztek a 120 percből: az angyalföldiek ugyanis 5–4-es vereséget szenvedtek hosszabbításban harmadosztályú ellenfelüktől.
szept. 16
18:30
Európa-liga: a hamburgiak meglátogatták Ernst Happel sírját (She)
A Rapid Wien–Hamburger SV labdarúgó Európa-liga-mérkőzés előtt a német csapat vezetői ellátogattak egykori sikeredzőjük, Ernst Happel sírjához.
szept. 16
18:48
Tenisz: Czink Melinda negyeddöntős Québecben (She)
Bejutott a Québecben zajló női tenisztorna negyeddöntőjébe Czink Melinda.
szept. 16
19:06
Tenisz: Govorcova máris elbúcsúzott Kuangcsouban (She)
A második forduló jelentette a végállomást a fehérorosz Olga Govorcova számára a Kuangcsouban zajló női tenisztornán.
szept. 16
19:08
BL: a városban közösen készül a két szurkolótábor (She)
Rendkívül barátságos hangulatban készülnek a szurkolók a szerda esti Liverpool-Debrecen labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésre, a szigetországban nagy szeretettel fogadták a magyarokat.
szept. 16
19:12
A szigetországban nagy szeretettel fogadták a magyarokat (Behaviour)
szept. 16
19:24
Asztalitenisz Eb: holland győzelem született a női döntőben (She)
A holland válogatott nyerte szerdán a női csapatversenyt a németországi asztalitenisz Európa-bajnokságon, miután a döntőben legyőzte a lengyelek legjobbjait.
szept. 16
19:42
Ligue 1: meghosszabbította szerződését a Marseille kapusa (She)
Meghosszabbította szerződését a francia labdarúgó-bajnokságban szereplő Olympique Marseille kapusa, Steve Mandanda.
szept. 16
20:00
Férfi kézilabda NB I: a Veszprém és a Szeged is fölényesen nyert (She)
Az MKB Veszprém és a Pick-Szeged is magabiztos győzelmet aratott a férfi kézilabda NB I 4. fordulójában.
szept. 16
20:02
BL: Inter-Barca, létrejön az Eto’o-Ibra csata az esti meccsen (She)
Kihirdették az Inter és a Barcelona ma esti Bajnokok Ligája-mérkőzésének kezdőcsapatait. A találkozó 20.45 órakor kezdődik, amelyről élő, szöveges tudósítással jelentkezünk.
szept. 16
20:18
Bajnokok Ligája: a Liverpool és a Debrecen összeállítása (She)
A Liverpool és a Debrecen a következő összeállításban kezdi a mérkőzést a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában.
szept. 16
20:20
Férfi kosárlabda Eb: a spanyolok kiütéssel győztek a lengyelek ellen (She)
A spanyol kosárlabda-válogatott 90-68-ra megverte a lengyeleket az Európa-bajnokság középdöntőjének F-csoportjában, és ezzel bejutott a legjobb nyolc közé, míg Lengyelország kiesett.
szept. 16
20:36
Bajnokok Ligája: megvan az összes mai mérkőzés kezdőcsapata (She)
Megvannak a kezdőcsapatok a mai nyolc Bajnokok Ligája-találkozóra.
szept. 16
20:38
Labdarúgó MK: a „nagy” Videoton nyerte meg a fehérvári rangadót (She)
A Videoton első csapata jutott tovább a labdarúgó Magyar Kupa harmadik fordulójából, miután megverte saját második együttesét.
szept. 16
20:42
Nyert a Liverpool, de nem vallott szégyent a Loki (Infostart)
A Liverpool hazai pályán 1-0-ra nyert a Debrecen ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában. A gólt Dirk Kuyt szerezte az első félidő utolsó percében.
szept. 16
20:54
Olaszország: hatszázezer eurós büntetés a Fiorentinának (She)
A Fiorentina 600 ezer eurót köteles fizetni a Le Havre-nak a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) döntése értelmében, mivel szabálytalanul igazolt le egy ifjúsági játékost.
szept. 16
20:56
Bajnokok Ligája: elkezdődött a Debrecen liverpooli találkozója (She)
Elkezdődött a Liverpool–Debreceni VSC mérkőzés az Anfield Roadon, az a találkozó, amelyen bemutatkozik a Loki a Bajnokok Ligájában. A mérkőzést ön is figyelemmel követheti élő, szöveges tudósításunkon!
szept. 16
20:58
BL: nyolc mérkőzés az 1. fordulóból élőben az NSO-n! (She)
Nyolc szerdai mérkőzéssel folytatódnak a 2009-2010-es labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmei: kövesse a találkozókat élőben az NSO-n!
szept. 16
21:18
Három elsőosztályú csapat búcsúzott a Magyar Kupától (Metropol)
Az élvonalbeli együttesek közül szerdán a Vasas, a Nyíregyháza és a Ferencváros búcsúzott a labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában.
szept. 16
21:30
Olympiakosz: Zico váltja a menesztett Kecbaját a kispadon (She)
A várakozásoknak megfelelően a brazil Zico lett az Olympiakosz labdarúgócsapatának új vezetőedzője.
szept. 16
21:48
Férfi kézilabda: a PLER döntetlent játszott Eperjesen (She)
A PLER férfi kézilabdacsapata döntetlent játszott a Tatran Presov otthonában felkészülési mérkőzésen.
szept. 16
21:54
Kiesett a Fradi és a Vasas a kupából (Infostart)
Az élvonalbeli együttesek közül a Vasas, a Nyíregyháza és a Ferencváros búcsúzott a labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában.
szept. 16
21:54
Labdarúgó BL: Liverpool-Debrecen 1-0 (Behaviour)
Egy góllal vezet félidőben a Liverpool a Debrecennel szemben a Bajnokok Ligájában.
szept. 16
22:06
Videó: Kuyt góljával vezet a Pool, hátrányban a Loki a szünetben (She)
Az első félidőben remekül tartotta magát a Debrecen első Bajnokok Ligája mérkőzésén Liverpoolban, Dirk Kuyt azonban a hosszabbításban lecsapott egy kipattanóra és megszerezte a vezető gólt! Nézze meg a Vörösök találatát!
szept. 16
22:08
BL: a Loki játékosai 5 km-rel többet futottak az első félidőben (She)
A statisztikai adatok alapján a Debrecen játékosai öt kilométerrel többet futottak, mint a Dirk Kuyt góljával vezetést szerző liverpooli futballisták az első félidőben.
szept. 16
22:48
Gól nélküli a szuperrangadó, a sírból hozta vissza a meccset az Arsenal (Infostart)
Nem született gól az Inter és a Barcelona mérkőzésén a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében. Az Arsenal két gólos hátrányból fordított a Liege ellen.
szept. 16
23:00
BL, F-csoport: ikszelt egymással az Inter és a Barca, nyert a Dinamo (She)
Hiába volt ott a pályán a nyáron csapatot cserélő Zlatan Ibrahimovic és Samuel Eto’o is, nemcsak ők, hanem csapattársaik sem tudtak a kapuba találni, így az Internazionale–Barcelona találkozó 0–0-s döntetlennel ért véget a Bajnokok Ligája F-csoportjában. A kvartettet így az első forduló után a Dinamo Kijev vezeti, amely második félidei jó játékának köszönhetően 3–1-es győzelmet aratott a BL-újonc…
szept. 16
23:02
BL, E-csoport: Kuyt góljával nyert a Liverpool a Loki ellen (She)
A Liverpool Dirk Kuyt első félidő végén szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a bátran játszó Debrecent a Bajnokok Ligája E-csoportjában az Anfield Roadon.
szept. 16
23:04
BL, H-csoport: az Arsenal kétgólos hátrányból nyert Belgiumban (She)
Bár az ötödik percben kétgólos hátrányban volt az Arsenal, nyerni tudott a Standard Liege vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjában.
szept. 16
23:06
BL, G-csoport: a Sevilla nyert, a Rangers pontot szerzett Stuttgartban (She)
Hazai pályán nyert a Sevilla a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjában az Unirea Urziceni ellen.
szept. 16
23:06
Kikapott a Debrecen (Behaviour)
A Debrecen 1-0-ra kikapott a Liverpool vendégeként szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének nyitányán.
szept. 16
23:08
Debreceni vereség Liverpoolban (Behaviour)
szept. 16
23:18
BL: Leandro futotta a legtöbbet a Liverpool-Debrecen meccsen (She)
Az UEFA statisztikái alapján a Liverpool játékosai az 1–0-ra megnyert mérkőzés egészében többet futottak, mint a debreceniek a Bajnokok Ligája első fordulójában. Érdekesség, hogy félidőben öt kilométerrel még a Loki állt jobban a mutatóban.
szept. 16
23:20
Férfi kosárlabda Eb: a szlovén siker csoportelsőséget ért (She)
A Lengyelországban zajló férfi kosárlabda Európa-bajnokság középdöntőjének F-csoportjában Szlovénia kétpontos győzelmet aratott Törökország felett. Mindkét csapat bejutott a nyolc közé, a szlovének csoportelsőként, az első vereségüket elszenvedő törökök a második helyen.
szept. 16
23:22
BL: Bodnár szerint nem játszott alárendelt szerepet a Loki (She)
Bodnár László, a Debrecen futballistája a Liverpool ellen 1-0-ra elveszített BL-mérkőzés után elmondta, úgy véli, hogy a Loki nem játszott alárendelt szerepet az Anfield Roadon.
szept. 16
23:24
BL: a kommentátor szerint a Pool köszönetet mondhat Coulibalynak (She)
Az egyik legelismertebb szigetországi televíziós kommentátor, Phil McNulty a Liverpool–Debrecen mérkőzés végszójában elmondta, hogy a hazaiak köszönetet mondhatnak Adamo Coulibalynak, a Loki csatárának, aki a hajrában elrontotta a Debrecen egyik legnagyobb lehetőségét.
szept. 16
23:24
Tisztes vereség Liverpoolban (Metropol)
A Debrecen labdarúgócsapata 1-0-ás vereséget szenvedett a Liverpool vendégeként a Bajnokok Ligája csoportkörének szerda nyitányán. Nézze meg a meccs összefoglalóját!
szept. 16
23:26
Championship: Gyepes Gábor és Kádár Tamás is a kispadon ült (She)
Sem Gyepes Gábor, sem Kádár Tamás nem jutott szóhoz az angol labdarúgó-másodosztály hetedik fordulójának szerdai mérkőzésein.
szept. 16
23:26
Döntetlen az Inter-Barca rangadón (Metropol)
Gólnélküli döntetlen született az Internazionale és a címvédő Barcelona rangadóján a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének szerdai játéknapján. A debreceniekkel egy csoportban lévő Olympique Lyon 1-0-ralegyőzte a Fiorentinát.
szept. 16
23:36
Tenisz: kiesett a hatodik helyen kiemelt Craybas Québecben (She)
Búcsúzott a Québecben zajló női tenisztorna második fordulójában az amerikai Jill Craybas.
szept. 16
23:38
BL: Herczeg András és Rafa Benítez is büszke csapatára (She)
A Liverpool–Debreceni VSC Bajnokok Ligája-mérkőzés (1–0) után mind a hazaiak menedzsere, Rafa Benítez, mind a debreceni klubmenedzser, Herczeg András kijelentette: büszke csapatára.
szept. 16
23:40
Tenisz: Czink Melinda párosban is továbbjutott Québecben (She)
Az egyes után párosban is továbbjutott a Québecben zajló női tenisztornán Czink Melinda.
szept. 16
23:42
Herczeg: Emelt fővel távozhatunk - videóval (Infostart)
A debreceni játékosok minden dicséretet megérdemelnek - mondta a Loki klubmenedzsere, Herczeg András a Liverpooltól elszenvedett 1-0-s vereség után.