2009. szeptember 5. szombat

szept. 5
22:46
Válogatott: Lagerbäck szerint csapata megdolgozott a szerencséért (She)
A Magyarország–Svédország (1–2) vb-selejtezőt követő sajtótájékoztatón értékelte a mérkőzést Lars Lagerbäck a svéd válogatott szövetségi kapitánya.
szept. 5
22:48
US Open: Davigyenko könnyedén jutott a negyedik fordulóba (She)
Továbbjutott az amerikai nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójából az orosz Nyikolaj Davigyenko.
szept. 5
22:50
Vb 2010: Nem érdemeltünk vereséget - Erwin Koeman (She)
Erwin Koeman szövetségi kapitány szűkszavúan értékelt a Svédországtól 2–1-re elveszített világbajnoki selejtezőt követően. A holland szakember szerint a mieink nem érdemeltek vereséget.
szept. 5
23:00
Vb 2010: döntetlen a szlovák-cseh, a lengyelek sem nyertek (She)
A világbajnoki selejtezők európai zónájának 3. csoportjában 2–2-es döntetlent játszott egymással a szlovák és a cseh válogatott.
szept. 5
23:02
Vb 2010: Írország Cipruson gyűjtötte be a három pontot (She)
Cipruson gyűjtötte be a három pontot az ír labdarúgó-válogatott a világbajnoki selejtezők európai zónájának 9. csoportjában. A találkozó sokáig döntetlenre állt, Robbie Keane a hajrában szerezte az írek győztes gólját.
szept. 5
23:04
Felkészülés: Németország két góllal verte meg Dél-Afrikát (She)
A német labdarúgó-válogatott kétgólos győzelmet aratott Dél-Afrika felett felkészülési mérkőzésen.
szept. 5
23:06
Vb 2010: Svájc megverte Görögországot és élre állt csoportjában (She)
A hazai pályán játszó svájci válogatott 2–0-ra megverte Görögországot világbajnoki selejtezőn, és a sikerrel átvette a vezetést az európai zóna 2. csoportjában.
szept. 5
23:06
Vb-selejtezők Európában: az összes szombati eredmény (Behaviour)
Huszonegy mérkőzést rendeztek ma Európában, a Spanyolország-Belgium mérkőzés később ér véget, félidőben az állás 1-0.
szept. 5
23:18
Videó: Huszti büntetője és Ibrahimovic győztes gólja (She)
A magyar labdarúgó-válogatott a svédek elleni vb-selejtező 79. percében tizenegyest kapott, miután Rasmus Elm a büntetőterületen belül fellökte Dzsudzsák Balázst. A megítélt büntetőt Huszti Szabolcs higgadtan lőtte a kapu bal alsó sarkába. Az egyenlítés sajnos nem sokat ért, Zlatan Ibrahimovic ugyanis az utolsó percben megszerezte a győztes gólt. Nézze meg a találatokat videón!
szept. 5
23:20
Vb 2010: Románia pontot rabolt Franciaországból (She)
Nem tudott nyerni a francia labdarúgó-válogatott Románia ellen világbajnoki selejtezőn.
szept. 5
23:22
Vb 2010: Bahrein nem tudott előnyt szerezni Szaúd-Arábia ellen (She)
Gólnélküli döntetlent játszott egymással Bahrein és Szaúd-Arábia a labdarúgó világbajnoki selejtezők ázsiai pótselejtezőjének első mérkőzésén.
szept. 5
23:24
Válogatott: Juhászt megpróbálják összedrótozni a portugálok elleni meccsre (She)
Aczél Zoltán, a magyar válogatott másodedzője a Nemzeti Sport Online-nak elmondta: Juhász Rolandot a válogatott orvosai megpróbálják összedrótozni a portugálok elleni találkozóra, amin már Rudolf Gergely is pályára léphet.
szept. 5
23:26
US Open: az amerikai Oudin elbúcsúztatta Sarapovát (She)
Búcsúzott a 29. helyen kiemelt Marija Sarapova az amerikai nyílt teniszbajnokságon.
szept. 5
23:36
Válogatott: Koeman szerint az egész csapat hibázott Ibrahimovic góljánál (She)
Erwin Koeman, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a svédek elleni találkozót követő sajtótájékoztatón a következőképpen értékelte a skandinávok elleni, 2–1-re elveszített mérkőzést.
szept. 5
23:38
Válogatott: döbbenetet és lehajtott fejeket láttam - Babos (She)
A Svédország elleni, 2–1-re elveszített vb-selejtező utolsó percének két magyar főszereplője, Babos Gábor és Tímár Krisztián nyilatkozott a Nemzeti Sport Online-nak a találkozót követően.