2014. október 25. szombat

okt. 25
0:33
Videó: a Volán nagy meccsen verte az EBEL klasszis csapatát (She)
A Volán óriási meccset játszott a Linz ellen az osztrák jégkorong-bajnokság (EBEL) péntek esti játéknapján. A liga egyik legstabilabb együttesének nem sok esélyt adott a magyar csapat. Tokaji Viktor, Szirányi Bence és Kovács Csaba értékelt az NSO Tv-nek.
okt. 25
6:51
NHL: sorozatban 18. szétlövését vesztette el a Devils (She)
Sorozatban 18. szétlövéses mérkőzését vesztette el a New Jersey Devils az észak-amerikai profi jégkorongligában. Az Ördögök a legutóbbi játéknapon 3–2-re kaptak ki a Dallas Starstól.
okt. 25
7:09
MLB: San Franciscó-i sikerével már a Royalsnál az előny (She)
A Kansas City Royals 3–2-re nyert a San Francisco Giants otthonában, ezzel 2–1-re vezet a World Seriesben, azaz az amerikai profi baseballbajnokság (MLB) nagydöntőjében. A Giants az első mérkőzésen 7–1-re győzött, a másodikon viszont 7–2-re kikapott Kansas Cityben, most pedig hazai pályán maradt alul.
okt. 25
7:27
Ökölvívás: Povetkin kiütötte kameruni ellenfelét Moszkvában (She)
Izgalmas csatát hozott a péntek este Moszkvában rendezett nehézsúlyú ökölvívó-találkozó, ahol az orosz Alekszandr Povetkin és a kameruni Carlos Takam küzdött meg a WBC szervezet Silver bajnoki övéért. A mérkőzés Povetkin győzelmével ért véget.
okt. 25
7:45
Haladás: Nagy Olivér két hét múlva talán már játszhat (She)
Jó esetben két hét múlva, az MTK elleni bajnoki mérkőzésen már újra pályára léphet a Haladás labdarúgócsapatát erősítő Nagy Olivér.
okt. 25
8:21
Inter: egy hónapra kidőlt a kölcsönvett francia középpályás (She)
Egy hónapig nem számíthat az Internazionale labdarúgócsapata a Rubin Kazanytól kölcsönvett Yann M’Vilára.
okt. 25
8:39
Ajánló: el Clásico Madridban; pályán az Arsenal és a Man. City (She)
Szombaton rendezik az idény első el Clásicóját, a Real Madrid–Barcelona összecsapást, de nemcsak a spanyol, hanem az angol, az olasz, valamint a német topliga is tartogat érdekes mérkőzéseket. A Premier League-ben a Manchester City és az Arsenal, a Serie A-ban a Roma lép pályára idegenben, míg a Bundesligában a Borussia Dortmundnak saját közönsége előtt játszik. Íme, a mai program!
okt. 25
8:39
ATP-vb: Nadal műtét miatt kihagyja a viadalt (Metropol)
A spanyol klasszisra vakbélműtét vár.
okt. 25
8:57
Ajánló: PAFC-MTK, Vidi-Paks, Cegléden a Vasas - program (She)
Öt mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó NB I pénteken megkezdődő 12. fordulója. Az MTK a Puskás Akadémiához látogat, míg a Diósgyőr a Dunaújvárost, a Videoton pedig a Paksot fogadja. Az NB II-ben hat, az NB III-ban 17 meccsre kerül sor. Íme, a szombati program honi fronton!
okt. 25
8:59
Roma: már a télen távozhat a nyáron érkezett védő (She)
Olasz sajtóinformációk szerint már a télen távozhat a Roma labdarúgócsapatától Ashley Cole.
okt. 25
9:15
MU: nincs kizárva, hogy szerződést ajánlanak Víctor Valdésnek (She)
A Manchester United menedzsere, Louis van Gaal pénteki sajtótájékoztatóján egyebek mellett Víctor Valdésről, a Barcelona korábbi kapusáról is szót ejtett, aki a holland szakember meghívására a Premier League-ben szereplő klubnál folytatja a rehabilitációját, majd áll edzésbe.
okt. 25
9:33
El Clásico: a Barca keretében egy kisebb meglepetés akad (She)
A Barcelona vezetőedzője, Luis Enrique is keretet hirdetett a szombaton 18 órakor kezdődő el Clásicóra, a Real Madrid elleni csúcsrangadóra. A 18 fős listán kisebb meglepetésre nem kapott helyet az Ajax elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen is gólt szerző, Sandro Ramírez.
okt. 25
9:35
WTCC: Michelisz hatodikként zárta a szuzukai időmérőt (She)
Michelisz Norbert hatodikként zárta a túraautó-világbajnokság Japán Nagydíjának időmérőjét.
okt. 25
10:09
Premier League: Eljött az idő, összecsap van Gaal és Mourinho! (Agroinform)
A hétvégén a MU-Chelsea viszi a prímet Angliában, de minden nagyágyú meccsére van tippünk! PL előzetes.
okt. 25
10:27
Videó: Ronaldinho fejbe rúgta ellenfelét, pacsi lett a vége (She)
Ronaldinho egy rosszul eltervezett mozdulattal fejbe rúgta ellenfelét a Queretaro–Club América mexikói bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A „szambacsillag” a labdát szerette volna megszerezni, ám Camilo fejét találta el. A mérkőzést a Queretaro nyerte meg 3-2-re.
okt. 25
10:29
Anglia: „Kib... rendőrök!” - Agüero emlékei Balotelliről (She)
Csütörtökön jelenik meg a Manchester Cityt erősítő Sergio Agüero önéletrajzi könyve, amelyből természetesen Mario Balotelli sem maradhatott ki. Az argentin válogatott csatár 2011 és 2013 között volt csapattársa a manapság már a Liverpool szolgálatában álló olasz fenegyereknek.
okt. 25
10:31
MotoGP: Márquez hengerel, Malajziában is övé a pole (She)
A gyorsaságimotoros-világbajnokság Malajziai Nagydíjának időmérő edzésén is a spanyol Marc Márquez végzett az élen, a második helyet Dani Pedrosa, a harmadikat Jorge Lorenzo szerezte meg.
okt. 25
10:45
Kosárlabda: Újabb kötelező győzelem előtt a Szolnok (Agroinform)
Ezúttal a másik újonc, a Levszki Szófia járhat pórul a magyar bajnok otthonában.
okt. 25
11:03
Tenisz: ütőtörés után fordított S. Williams a vb-elődöntőben (She)
Serena Williams szetthátrányból fordítva 2:6, 6:3, 7:6-ra legyőzte Caroline Wozniackit, ezzel bejutott a női teniszezők szingapúri világbajnokságának döntőjébe.
okt. 25
11:21
Serena Williams szetthátrányból fordítva 2:6, 6:3, 7:6-ra legyőzte Caroline Wozniackit, ezzel bejutott a női teniszezők szingapúri világbajnokságának döntőjébe. Ellenfele Simona Halep lesz, aki két játszmában intézte el Agnieszka Radwanskát.
okt. 25
11:21
Tipp: Újoncot verhetnék Besicék (Agroinform)
Az Everton ezúttal az újonc Burnley otthonában toldhatja meg pontjainak számát hárommal.
okt. 25
11:23
PL: 26 hónap kihagyás után térhet vissza a rutinos védő (She)
Több mint két év kényszerpihenő után léphet pályára tétmérkőzésen Ryan Taylor, a Premier League-ben szereplő Newcastle United harmincéves védője.
okt. 25
11:25
Videó: Sallói klubjából lenne ismét válogatott Laczkó (She)
Laczkó Zsolt nyáron igazolt a Kecskeméti TE labdarúgócsapatába. A korábbi válogatott futballista a csapatválasztás okairól és szezonbeli terveiről is beszélt az NSO Tv-nek. Nézze meg az összefoglalót!
okt. 25
11:39
Federer az utolsó elődöntős Bázelben (Infostart)
Utolsóként Roger Federer jutott be az elődöntőbe az 1,46 millió euró (447 millió forint) összdíjazású bázeli keménypályás férfi tenisztornán.
okt. 25
11:39
Federer az elődöntőben (Metropol)
Korábban már ötször nyerte meg a bázeli viadalt.
okt. 25
11:41
NHL - Menetel az Anaheim (Infostart)
Az Anaheim sorozatban a hetedik győzelmét aratta az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL). Ezúttal - a pénteki játéknapon - a Columbust verte három góllal.
okt. 25
12:15
Férfi kosár: Jászberényben debütálhat a Körmend új centere (She)
Szombaton a Jászberény elleni idegenbeli bajnokin már be is mutatkozhat a Körmend férfi kosárlabdacsapatában a frissen igazolt brit center, Ryan Richards.
okt. 25
12:33
Fiorentina: Cuadrado Dzsudzsák szintjén; 35 millióért vihetik (She)
A Fiorentina labdarúgócsapata 2019 júniusáig szerződést hosszabbított Juan Cuadradóval.
okt. 25
12:51
F1: a Caterham és a Marussia nem indul a következő futamokon (She)
Kihagyja az egyesült államokbeli és a brazíliai Formula–1-es világbajnoki futamot a Caterham és a Marussia.
okt. 25
12:51
WTA-vb - Serena Williams az első döntős (Infostart)
Elsőként a világelső és címvédő Serena Williams jutott be a döntőbe a Szingapúrban zajló női tenisz WTA-világbajnokságon.
okt. 25
12:53
Serie A: a Fradi ellen gólképtelen csatárt vinnék a milánói nagyok (She)
A Tuttosport értesülései szerint a Milan és az Internazionale is érdeklődik a HNK Rijeka horvát csatára, Andrej Kramaric iránt.
okt. 25
12:53
Gyurta Dániel Pekingben versenyzett, Bergenben emlékezett (Infostart)
Egyidejűleg két helyen volt jelen pénteken Gyurta Dániel: a 200 méteres mellúszás olimpiai bajnoka a kínai fővárosban versenyzett, mindeközben 2012-ben meghalt barátjáról, a világbajnok Alexander Dale Oenről emlékezett meg a norvégiai Bergenben - videoüzenetben.
okt. 25
12:55
Úszás: Gyurta Dániel óriáskivetítőn jelent meg Norvégiában (She)
Egyidejűleg két helyen volt jelen pénteken Gyurta Dániel: a 200 méteres mellúszás olimpiai bajnoka a kínai fővárosban versenyzett, mindeközben 2012-ben meghalt barátjáról, a világbajnok Alexander Dale Oenről emlékezett meg a norvégiai Bergenben – videoüzenetben.
okt. 25
13:09
Formula-1 - Nem vesz részt a következő két futamon a Caterham és a Marussia (Infostart)
Kihagyja az egyesült államokbeli és a brazíliai Formula-1-es világbajnoki futamot a Caterham és a Marussia.
okt. 25
13:09
Férfi vízi ob I: a Szolnok 12 góllal megverte a Szegedet (She)
A férfi vízilabda ob I negyedik fordulójának szombati nyitó mérkőzésén a Szolnok leiskolázta a Szegedet, 12 gólos vereséget mérve ellenfelére.
okt. 25
13:09
Kihagyja a következő két futamot a Caterham és a Marussia (Metropol)
Mindkét Forma-1-es csapat anyagi nehézségekkel küzd.
okt. 25
13:09
Serie A: Javítanának az Európában kudarcot vallott csapatok (Agroinform)
A Napoli, a Juventus és a Roma is vereséget szenvedett a nemzetközi kupákban. Most javíthatnak.
okt. 25
13:11
Férfi vízilabda ob I - A Szolnok 12 góllal verte a Szegedet (Infostart)
A férfi vízilabda ob I negyedik fordulójának szombati nyitómérkőzésén a Szolnok leiskolázta a Szegedet, 12 gólos vereséget mérve ellenfelére.
okt. 25
13:11
Gyurta Pekingben versenyzett, Bergenben emlékezett (Metropol)
Videoüzenetben emlékezett meg elhunyt barátjáról a 200 mell olimpiai bajnoka.
okt. 25
13:27
Videó: Serena Williams dühében szétzúzta a teniszütőjét (She)
Serena Williams szetthátrányból fordítva 2:6, 6:3, 7:6-ra legyőzte Caroline Wozniackit, ezzel bejutott a női teniszezők szingapúri világbajnokságának döntőjébe. A mérkőzés elején nem volt formában az amerikai klasszis, aki szétzúzta teniszütőjét, miután dán ellenfele 5:2-es vezetéshez jutott.
okt. 25
13:29
Tenisz: Halep a vb-döntőben újra összecsap Serenával (She)
Simona Halep lesz Serena Williams ellenfele a női teniszezők Szingapúrban zajló világbajnokságának döntőjében, miután a román játékos 6:2, 6:2-re legyőzte az elődöntőben Agnieszka Radwanskát.
okt. 25
13:45
WTA-vb - Halep lesz Williams ellenfele a döntőben (Infostart)
Simona Halep csatlakozott a világelső és címvédő Serena Williamshez, így ők ketten játsszák a vasárnapi döntőt a Szingapúrban zajló női tenisz WTA-világbajnokságon.
okt. 25
14:03
Extrém sport: a Google-alelnök megdöntötte Baumgartner csúcsát (She)
Az amerikai Alan Eustace, a Google alelnöke átadta a múltnak Felix Baumgartner 2012-es rekordját. Eustace több mint 41 000 méteres magasságból ugrott ki, Felix Baumgartnerrel ellentétben nem használt űrkapszulát, ugrását egy speciális szkafander segítségével hajtotta végre.
okt. 25
14:03
Videóüzenetben emlékezett az elhunyt úszóra Gyurta (Blikk)
Peking – Gyurta Dániel (25) a Világkupa-sorozat pekingi állomásán versenyezett pénteken este, de lélekben Norvégiában volt. A két évvel ezelőtt a londoni olimpián 200 méteres mellúszásban olimpiai bajnoki címet szerző magyar sportoló videóüzenetben emlékezett meg elhunyt barátjáról.
okt. 25
14:05
NB I: Puskás Akadémia-MTK - élőben az NSO-n! (She)
Puskás Akadémia FC–MTK Budapest találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kövesse figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
okt. 25
14:07
Junior cselgáncs-vb: Tóth Krisztián aranyérmet szerzett (She)
Aranyérmet nyert Tóth Krisztián a juniorkorú cselgáncsozók világbajnokságán, az egyesült államokbeli Fort Lauderdale-ben.
okt. 25
14:21
Barca: Mások lábakat törnek, én haraptam - Suárez (She)
Exkluzív interjút adott az angol Guardiannak Luis Suárez, a Barcelona csatára, aki a Real Madrid elleni rangadón léphet pályára először a katalánok mezében tétmérkőzésen. Az uruguayi támadó Giorgio Chiellini megharapásáról, valamint a Patrice Evrára tett állítólagos rasszista megjegyzéséről is beszélt.
okt. 25
14:39
Alpesi sí: a két olimpiai bajnok holtversenyben az élen (She)
Két győztest avattak Söldenben, az alpesi síelők 2014–2015-ös szezonjának első versenyén. A női óriás-műlesiklást Mikaela Shiffrin és Anna Fenninger nyerte meg.
okt. 25
14:39
A nap mérkőzése: A megunhatatlan klasszikus - Real Madrid-Barcelona (Agroinform)
A Barcelona még gólt sem kapott idén a bajnokságban, a Real viszont csak úgy ontja magából. Melyik széria szakad meg?
okt. 25
14:41
NB II: a Vasas a Cegléd otthonában menetelne tovább - ÉLŐ eredménykövetés! (She)
Szombaton hat mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A Vasas a Ceglédhez látogat, a Szigetszentmiklós a Kaposvárt fogadja, a Siófok a Sopront fogadja, míg a játéknap záró mérkőzésén a listavezető Gyirmót FC Győr a Zalaegerszeg otthonában lép pályára. Kövesse nyomon a meccsek alakulását a Nemzeti Sport Online élő eredménykövetőjének segítségével!