Manaslu-expedíció: csúcstámadás után tragédia, elhunyt dr. Szabó Levente (She)
Sikeres csúcstámadás után szörnyű tragédia érte a magyar Manaslu-expedíciót: ereszkedés közben balesetet szenvedett és elhunyt dr. Szabó Levente, a magyar alpinistacsapat orvosa.
máj. 20
17:47
Inter: Mourinho visszavárja Quaresmát, akit vinne a Zenit (She)
José Mourinho, az olasz bajnok Inter szakvezetője újságíróknak elmondta, a következő szezontól ismét számol a portugál Ricardo Quaresmával, aki az elmúlt fél évet kölcsönben a Chelsea-nél töltötte.
máj. 20
18:39
Wigan: a csapat menedzsere szerint Valenciát nem tarthatják meg (She)
Steve Bruce, a Wigan menedzsere elmondta, úgy véli, hogy az angol csapatnak nincs esélye megtartani Antonio Valenciát.
máj. 20
18:41
Argentína: Maradona Panama ellen pályára küldi a Messi-utódot (She)
Argentína ma este Panamát fogadja felkészülési mérkőzésen. A találkozón az argentinok szövetségi kapitánya, Diego Maradona csak otthon játszó játékosokra számít, így az előzetes hírek szerint bemutatkozhat a nemzeti csapatban a Lionel Messi utódjának tartott 20 éves Matías De Federico.
máj. 20
19:15
Anglia: a harmadosztályban szereplő Flót szabadlistára tették (She)
Az angol harmadosztályban szereplő Milton Keynes Dons novemberben szerződtette a Chelsea korábbi sztárját, Toré Andre Flót, ám a norvég támadó a nyáron biztosan távozik, ugyanis a gárda olasz menedzsere, Roberto Di Matteo szabadlistára helyezte a 35 éves játékost.
máj. 20
19:17
Atlétika: Gebrselassie Berlinben indul, de a vb-n nem (She)
Haile Gebrselassie, a maratoni futás etióp világcsúcstartója elindul a szeptember 20-i berlini utcai viadalon, ugyanakkor kihagyja az augusztusban, szintén a német fővárosban sorra kerülő atlétikai világbajnokságot.
máj. 20
19:33
Tenisz: Czink Melinda búcsúzott párosban a varsói tornától (She)
Czink Melinda a varsói tenisztornán a párosok versenyében a dél-afrikai Natalie Grandin oldalán kikapott az ukrán Alona és Katerina Bondarenko testvérpártól a negyeddöntőben.
máj. 20
19:51
Férfi vízilabda ob I: a Szeged két góllal megverte az UTE-t (She)
A Szeged végzett a férfi vízilabda ob I ötödik helyén, miután utolsó, UTE elleni meccsét is megnyerte az 5–8. helyért vívott rájátszásban.
máj. 20
20:09
Férfi kézilabda NB I: egy sikerre a bronzéremtől a Dunaferr (She)
A Dunaferr ismét legyőzte a PLER-t, így már csak egy győzelemre van a bronzérem megszerzésétől a férfi kézilabda-bajnokságban.
máj. 20
20:11
MK-döntő: Abraham góljával győzött a Honvéd Győrben (She)
A Magyar Kupa döntőjének első találkozóján Győrben a Bp. Honvéd Abraham góljával legyőzte az ETO-t.
máj. 20
20:13
Ferencváros: a zöld-fehérek Angliában készülnek az NB I-re (She)
A 100% Fradi beszámolója szerint a Ferencváros Angliában kezdi meg nyári felkészülését a következő élvonalbeli idényre.
máj. 20
20:27
A Honvéd nyerte a Magyar Kupa-döntő első mérkőzését (Infostart)
A Budapest Honvéd egygólos előnyt szerzett Győrben a labdarúgó Magyar Kupa-döntő szerdai első mérkőzésén.
máj. 20
20:27
Női vízilabda: a Dunaújváros nyert a Honvéd ellen, ezzel bajnok (She)
A Dunaújvárosi Főiskola csapata a női vízilabda-bajnoki döntő ötödik meccsén 7–6-ra legyőzte a Honvédot, ezzel megnyerte az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcot, és megszerezte története hatodik bajnoki címét.
máj. 20
20:29
Riporterként is helytállt Ronaldo - nézze meg! (Infostart)
Riporterként is megállta a helyét Cristiano Ronaldo, aki a Manchester United szombati bajnoki címe után csapattársával, Andersonnal készített interjút.
máj. 20
20:29
Férfi kosárlabda NB I: Debrecenben győzött a Hegyvidék (She)
A Hegyvidék 93–87-re megverte idegenben a Debrecent a férfi kosárlabda-bajnokságban.
máj. 20
20:30
A Honvéd egygólos előnyt szerzett Győrben (Metropol)
máj. 20
20:31
UEFA-kupa: megvan a Werder és a Sahtar kezdőcsapata a döntőre (She)
Megvan a Werder Bremen és Sahtar Doneck kezdőcsapata a ma esti UEFA-kupa-döntőre.
máj. 20
20:45
Kézilabda: szerb beállóst igazolt Csurgóról az MKB Veszprém (She)
A Marian Cozma meggyilkolása óta súlyos beállósgondokkal birkózó MKB Veszprém szerb játékost igazolt erre a posztra. A most sérült Gál Gyula és a szintén szerb Uros Vilovszki mellé Csurgóról érkezik a 23 éves Gojko Vucskovics.
máj. 20
21:39
Serie A: kikapott, és ezzel búcsúzott az élvonaltól a Reggina (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának előrehozott meccsén a Lazio hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Regginát, és ezzel elbúcsúztatta az élvonaltól a délolasz gárdát.
máj. 20
21:41
Férfi vízilabda ob I: a PVSK 14-13-ra nyert a BVSC otthonában (She)
A férfi vízilabda ob I-ben az 5–8. helyért zajló mérkőzésen a PVSK idegenben győzött 14–13–ra a BVSC ellen.
máj. 20
21:57
Győzött a Sahtar az UEFA-kupa döntőjében (Infostart)
Győzött a Sahtar az UEFA-kupa döntőjében. A 90 perc nem hozott döntést, hosszabbítást játszottak a csapatok. Abban megszületett az este harmadik brazil gólja: Luis Adriano és Naldo után Jadson talált a kapuba. Így a Sahtar nyerte meg a 2009-es UEFA-kupa-döntőt.
máj. 20
21:57
Videó: hibák után brazil gólváltás az UEFA-kupa döntőjében (She)
Egy védelmi hiba után a brazil Luiz Adriano szerzett vezetést a Sahtar Donecknek a Werder Bremen ellen az UEFA-kupa döntőjében. Tíz perccel később egyenlített a Bremen, Pjatov kapus bevédte a szintén brazil Naldo 22 méteres szabadrúgását. A félidőben 1–1-re álltak a csapatok.
máj. 20
22:15
Tenisz: a kiemeltek könnyedén jutottak tovább Kitzbühelben (She)
A Kitzbühelben zajló férfi tenisztornán a nyolcaddöntőbe bejutott kiemeltek közül mindenki könnyedén győzött. Juzsnij Koubeket, Hanescu Granollerst, Melzer Callerit verte meg két szettben.
máj. 20
22:17
Oroszország: Hiddink lehet a 2018-as orosz vb-pályázat nagykövete (She)
Az Orosz Labdarúgó-szövetség közleménye szerint Guus Hiddink lehet a 2018-as orosz vb-pályázat nagykövete.
máj. 20
22:19
Tenisz, csapat-vb: könnyedén nyert Argentína és Németország (She)
Az argentin válogatott és a hazai közönség előtt szereplő német együttes simán nyert az olaszok, illetve a franciák ellen a düsseldorfi tenisz csapat-világbajnokság második fordulójában. Szerbia Oroszország ellen győzött 3–0-ra.
máj. 20
22:51
Monaco: a szezon végén távozik a klubtól a brazil vezetőedző (She)
A szezon végén távozik a francia első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő AS Monacótól Ricardo Gomes vezetőedző.
máj. 20
22:53
Svájc: Vanczák Vilmossal a soraiban kupagyőztes a Sion (She)
Vanczák Vilmos csapata 0–2-ről fordítva 3–2-re győzött a Svájci Kupa döntőjében a Young Boys ellen, s ezzel története tizenegyedik kupagyőzelmét aratta. A magyar válogatott védő végigjátszotta a mérkőzést.
máj. 20
23:27
UEFA-kupa-döntő: hosszabbítás után győzött a Sahtar (She)
Az ukrán Sahtar Doneck nyerte meg az idei UEFA-kupát, miután az isztambuli döntőben hosszabbítás után legyőzte a német Werder Brement.
máj. 20
23:29
Videó: nézze meg Jádson UEFA-kupa-győzelmet érő gólját! (She)
Az utolsó UEFA-kupa-döntő győztes gólját a brazil Jádson szerezte a Sahtar Doneck–Werder Bremen találkozó (2–1) hosszabbításában. A 2008–2009-es kiírást így az ukrán Sahtar Doneck nyerte meg. Tekintse meg a találkozó három gólját!
máj. 20
23:45
Tenisz: Strasbourgban sérülés miatt búcsúzott Medina Garrigues (She)
A strasbourgi női tenisztorna második fordulójában búcsúzott az első helyen kiemelt spanyol Medina Garrigues, miután hátsérülés miatt az első játszma elvesztését követően feladta a német Kristina Barrois elleni meccset.
máj. 20
23:47
Női kézilabda: Borbás és Mörtel Debrecenbe szerződhet (She)
A Krim Ljubljanától hazatérő Mörtel Renáta és az elmúlt évben a román Valceát erősítő Borbás Rita a női kézilabda NB I-ben szereplő Debrecen csapatában folytathatja pályafutását.