Lezárult a Debreceni Labdarúgó Akadémia tervpályázata, így tavasszal elkezdhetik építeni a városhoz közeli Pallagon a 12 hektáros új sportcentrumot, amelyet 2011 őszén szeretnének átadni - jelentette be Szilágyi Sándor, a DVSC Futballszervező Zrt. ügyvezetője.
okt. 23
15:21
Torna-vb: Berki Krisztián aranyérmes lólengésben - videó (Infostart)
Berki Krisztián aranyérmes lett szombaton a rotterdami tornász-világbajnokság lólengés-döntőjében.
okt. 23
15:21
Bundesliga 2.: Királyék döntetleneztek, Futácsék kikaptak (She)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) kilencedik fordulójában Király Gábor együttese, az 1860 München gól nélküli döntetlent játszott a Bielefelddel. A magyar válogatott kapus végigjátszotta a találkozót.
okt. 23
15:24
Kikapott az MTK Szolnokon (Metropol)
Sorozatban öt vereség után nyert a Szolnok, mely az edzőcserét követően meglepően bátor játékkal rukkolt ki az MTK ellen a labdarúgó Monicomp Liga 11. fordulójában.
okt. 23
15:24
A Szolnok meglepte az MTK-t (Behaviour)
okt. 23
15:42
Berki Krisztián aranyérmes (Metropol)
A magyar versenyző — aki legerősebb szerén eddig négyszer nyert Európa-bajnokságot, és kétszer volt vb-ezüstérmes — ezzel pályafutása csúcsára ért fel.
okt. 23
15:42
Berki aranyérmes lólengésben (Behaviour)
Berki Krisztián aranyérmes lett szombaton a rotterdami tornász-világbajnokság szombati lólengés-döntőjében.
okt. 23
15:57
Bundesliga 2.: Királyék döntetlent játszottak, Futácsék kikaptak (She)
okt. 23
15:59
Finnország: dráma a végén, Gruborovicsék megúszták, Litmanenék nem (She)
Egymás ellen játszott Balogh Balázs (KuPS) és Gruborovics Tamás (Mariehamn) csapata a finn labdarúgó-bajnokság 2010-es idényének szombaton megrendezett utolsó fordulójában. A KuPS 2–1-es idegenbeli győzelme révén megőrizte a második helyet, a Mariehamn némi szerencsével benn maradt.
okt. 23
16:01
Eb 2012: csalással nyerték el a rendezés jogát az ukránok és a lengyelek? (She)
A Süddeutsche Zeitung beszámolója szerint a Ciprusi Labdarúgó-szövetség elnöksége egyik tagja szerint többen is tanúsítani tudják, hogy Ukrajna és Lengyelország korrupt módon nyerte el a 2012-es Európa-bajnokság rendezési jogát.
okt. 23
16:15
Videó: Howard hibája után Van der Vaart egyenlített az Everton ellen (She)
Mint arról beszámoltunk, sorozatban a negyedik fordulóban maradt veretlen az Everton az angol labdarúgó-bajnokság élvonalában: az idényt katasztrofálisan kezdő kékek 1–1-es döntetlent játszottak a Tottenham otthonában. Most megmutatjuk a találkozó góljait videón!
okt. 23
16:17
Szerbia: hatalmas védelmi hiba döntött a belgrádi derbin - videó (She)
A Partizan Beograd 1–0-ra legyőzte idegenben a Crvena zvezdát a szerb labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának rangadóján.
okt. 23
16:19
Labdarúgó NB I: Haladás-Siófok mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a sereghajtó Haladás az újoncként 12. helyen álló Siófokot fogadja. Kísérje figyelemmel a mérkőzést élő szöveges közvetítésünkben!
okt. 23
16:21
Ökölvívás: Káté Gyula bronzérmes lett az Európa-kupán (She)
Harmadik lett a harkivi ökölvívó Európa-kupán Káté Gyula, aki Bacskai Balázs betegsége miatt egyedüli magyarként indult a tornán.
okt. 23
16:51
NBA: lábtörésveszély miatt elmaradt a Miami és az Orlando derbije (She)
A csúszós talaj miatt elmaradt Tampában a Miami Heat és az Orlando Magic mérkőzése az észak-amerikai porfi kosárlabda-bajnokság (NBA) előszezonjának zárónapján. A magyar idő szerint szombat hajnalban záruló ráhangolódó időszakban három csapat, az Orlando, a Memphis és a Utah maradt veretlen. Az NBA alapszakaszi küzdelmei magyar idő szerint szerda hajnalban kezdődnek.
okt. 23
16:53
NB II, Nyugati csoport: élen a Tatabányán nyerő Gyirmót (She)
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 11. fordulójában a Gyirmót 4–0-ra nyert Tatabányán, így átvette a vezetést a Videoton-Puskás Akadémiától, amely döntetlent játszott a Kozármislennyel.
okt. 23
17:09
A Szolnok meglepte az MTK-t (Infostart)
okt. 23
17:09
KuPS: a korábbi Loki-légiós északon belejött a gólgyártásba (She)
Úgy tűnik, hogy a finn első osztályú labdarúgó-bajnokságban megtalálta a számításait a DVSC-TEVA és a Kecskeméti TE-Ereco korábbi nigériai légiósa, MacPherlin Dudu Omagbemi.
okt. 23
17:11
Premjer-liga: a hajráspecialista grúz megint a végén csapott le (She)
A Szpartak Nalcsik 2–1-re legyőzte a Tom Tomszkot az orosz labdarúgó-bajnokság élvonalának szombati játéknapján, és újra üldözőbe vette a nagy múltú Szpartak Moszkvát, amely csupán egy ponttal tért haza a sereghajtó otthonából.
okt. 23
17:13
Labdarúgó NB I: a Videoton a Kecskemét otthonában is győzött (She)
Idegenben, a Kecskemét otthonában aratott 4–2-es győzelmet a Videoton a magyar labdarúgó-bajnokság élvonalának 11. fordulójában.
okt. 23
17:15
Labdarúgó NB I: Kaposvár-Honvéd mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a jelenleg harmadik helyezett Kaposvár a tőle három ponttal lemaradó Honvédot fogadja. Kísérje figyelemmel a találkozót élő szöveges közvetítésünkben!
okt. 23
17:27
Serie B: Filkorék egy héten belül másodszor szaladtak bele a késbe (She)
Filkor Attila csapata, a Triestina 4–0-s vereséget szenvedett a Varese vendégeként az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) szombati játéknapján.
okt. 23
17:29
Kajak-kenu: Csabai Edvin és Babella László állami kitüntetést kapott (She)
Csabai Edvin tizenhétszeres világbajnok maratoni kenus a Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztjét, míg a Váci Hajó Sport Egyesület kiváló edzője, Babella László a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjét vehette át a Néprajzi Múzeum aulájában megtartott állami ünnepségen.
okt. 23
17:45
A Videoton biztosan győzött Kecskeméten (Infostart)
A Videoton második félidőben mutatott magabiztos játékával szerezte meg a három pontot Kecskeméten a labdarúgó NB I Monicomp Liga 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén.
okt. 23
17:45
Tenisz: Federer és Florian Mayer játssza a stockholmi döntőt (She)
A svájci Roger Federer és a német Florian Mayer jutott be a döntőbe a Stockholmban zajló férfi tenisztornán.
okt. 23
17:47
Videó: Gera Zoltán bombája a kapus segítségével jutott a hálóba (She)
A Fulham a 9. percben Gera Zoltán lövése után megszerezte a vezetést a West Bromwich ellen a Premier League 9. fordulójában. A magyar válogatott támadójának erős lövése a kapufán csattant, de a visszapattanó labda az elvetődő kapus testéről a hálóba vágódott. A hazai csapat a szünetig megfordította az állást.
okt. 23
17:48
Kecskeméten győzött a Videoton (Metropol)
okt. 23
17:49
Labdarúgó NB I: Pápa-Újpest mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójának szombati mérkőzésén a Lombard Pápa TFC az Újpestet fogadja. Kövesse nyomon a találkozót élő szöveges tudósításunk segítségével!
okt. 23
18:03
Labdarúgó NB I: a Haladás a hajrában tömte ki a Siófokot (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a sereghajtó Haladás az újoncként 12. helyen álló Siófokot fogadta. A hazai csapat Kenesei Krisztián büntetőjével szerzett vezetést a 34. percben. A második félidőben aztán a 63. percben a vendégektől Kecskés Tamás megkapta második sárga lapját, és ezután beindultak a hazaiak, akik közül Tóth Péter a 75., Nagy Gábor pedig a 78. és a 90. percben talált be.
okt. 23
18:05
Premier League: a Chelsea ezúttal nem gálázott, de így is 2-0-ra nyert (She)
Odahaza aratott kétgólos (2–0) győzelmet a Chelsea a Wolverhampton ellen az angol labdarúgó-bajnokság élvonalának 9. fordulójában. A listavezető Florent Malouda találatával szerezte meg a vezetést az első félidőben, majd a 81. percben Salomon Kalou döntötte el végleg a három pont sorsát.
okt. 23
18:06
A Videoton biztosan győzött Kecskeméten (Behaviour)
okt. 23
18:07
Ausztria: Szabics gólpasszt adott, a Sturm simán nyert (She)
A Sturm Graz 4–0-s győzelmet aratott a Kapfenberg otthonában az osztrák labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának nyitó mérkőzésén.
okt. 23
18:21
Premier League: nyert a Chelsea, Geráék kikaptak (Infostart)
A címvédő és éllovas Chelsea a papírformát igazolva legyőzte a vendég Wolverhamptont az angol labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának szombati játéknapján.
okt. 23
18:21
NB II, Keleti csoport: egygólos DVTK-siker a Kazincbarcika ellen (She)
A Diósgyőr hazai pályán 1–0-ra nyert Roszel Róbert góljával a Kazincbarcika ellen, így tapad az előtte álló Nyíregyházára és az MTK II-re. A REAC 1–1-es döntetlent játszott a Mezőkövesddel.
okt. 23
18:23
Championship: magyarok fekete napja, csúszik lefelé az Ipswich (She)
Rossz napjuk volt szombaton az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályában (Championship) légióskodó honfitársainknak: Fülöp Márton és Priskin Tamás (Ipswich), valamint Halmosi Péter (Hull City) csapata egyaránt kikapott.
okt. 23
18:24
Megszerezte első győzelmét a Haladás (Metropol)
Aczél Zoltán győzelemmel mutatkozott be a Szombathelyi Haladás vezetőedzőjeként, ugyanis a labdarúgó Monicomp Liga 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén csapata 4-0-ra nyert a vendég Siófok ellen. A hazaiak első sikerüket aratták a bajnokságban.
okt. 23
18:25
Skócia: Balogh nélkül, Skacel mesterhármasával nyert a Hearts (She)
Balogh János együttese, a Hearts Rudolf Skacel mesterhármasának köszönhetően 3–0-ra legyőzte a St. Mirrent a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában. A magyar kapust nem nevezték a mérkőzésre.
okt. 23
18:27
Labdarúgó NB I: a játékvezető félbeszakította a Kaposvár meccsét (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában rendezett Kaposvár–Honvéd találkozót a játékvezető félbeszakította az 50. percben, miután a vendégek szurkolói a többszöri felszólítás ellenére is pirotechnikai eszközöket dobáltak a pályára.
okt. 23
18:39
Labdarúgó NB I: folytatják a Kaposvár-Honvéd meccset (She)
Bő tízpercnyi szünet után újra folytatódhat a Kaposvár–Honvéd találkozó, miután a rendőrök kitessékelték a Honvéd-szurkolókat a stadionból.
okt. 23
18:41
Női kosárlabda NB I: a Szeged 27 ponttal nyert a BEAC ellen (She)
Az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 8. fordulójában a papírformának megfelelően a Szeviép-Szeged idegenben is biztosan, 27 ponttal nyert a BEAC-Újbuda ellen.
okt. 23
18:43
Férfi kézilabda NB I: szoros csatában győzött az FTC a Füred ellen (She)
A hazai pályán játszó FTC-Sporek két góllal, 30–28-ra legyőzte a Balatonfüredet a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
okt. 23
18:45
Katalán-rali: Sébastien Loeb az élen, Turán Frigyes hetedik (She)
Az immár sorozatban hétszeres világbajnok francia Sébastien Loeb vezet a második, szombati nap után a Katalán-ralin, a világbajnokság utolsó előtti versenyén.
okt. 23
18:57
Videó: íme, a Chelsea kétgólos győzelme a Wolverhampton ellen (She)
Korábban már beszámoltunk arról, hogy odahaza aratott kétgólos (2–0) győzelmet a Chelsea a Wolverhampton ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában. A listavezető Florent Malouda találatával szerezte meg a vezetést az első félidőben, majd a 81. percben Salomon Kalou döntötte el végleg a három pont sorsát. Nézze meg a gólokat!
okt. 23
18:59
Anglia: Gulácsi Péter csapata két zakó után fölényesen nyert (She)
Gulácsi Péter (Tranmere) és Tímár Krisztián (Plymouth) győzelemnek örülhetett az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályában, míg Kovács János csapata, a Hereford United döntetlent játszott egy osztállyal lejjebb.
okt. 23
19:00
Nyert a Chelsea, Geráék kikaptak (Behaviour)
okt. 23
19:02
Katalán-rali - Loeb az élen, Turán hetedik (Behaviour)
okt. 23
19:15
Labdarúgó NB I: gól nem volt, szurkolói rendbontás volt Kaposváron (She)
A labdarúgó NB I 11. fordulójában a Kaposvár hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Honvéddal. A mérkőzést egyszer félbe kellett szakítani szurkolói rendbontás miatt.
okt. 23
19:18
Megszerezte első győzelmét a Haladás (Behaviour)
okt. 23
19:33
Női kosárlabda NB I: a ZTE és a Sopron is idegenben győzött (She)
Az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 8. fordulójában a Zalaegerszeg és a Sopron is idegenben nyert, előbbi a Vasas-Csata, utóbbi a Cegléd ellen diadalmaskodott, roppant magabiztosan.
okt. 23
19:35
Cselgáncs: két magyar bronzérem a junior világbajnokságon (She)
Két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a marokkói Agadirban zajló junior cselgáncs-világbajnokság szombati versenynapján.