Az egész város és az egész ország egy emberként drukkol az egészségügyben dolgozóknak, hogy az ország legyőzhesse a járványt, és ne a járvány győzze le az országot. Budapest minden polgára nevében mondok köszönetet a kórházakban, rendelőkben dolgozó orvosoknak és nővéreknek - mondta a Facebookon közzétett videóban Karácsony Gergely főpolgármester.
A rendőrséggel együttműködve a Magyar Honvédség Katonai Rendészeti Központ katonái segítik a koronavírus-járvány miatti kijárási korlátozás betartatását reggel 8 órától - írta a honvedelem.hu szombat este.
Telefonos hívásokban magyarázkodik a Jobbik, mert nem szavazták meg a veszélyhelyzeti intézkedések meghosszabbítását – tudta meg a Hírtv. Az automata hívás során Jakab Péter kritizálja a kormányt és további intézkedésekre szólítja fel. Schiffer Amdrás az Lmp korábbi elnöke szerint: tragédia hogy az ellenzék nem támogatta a javaslatot.