Makány Márta tervezte a magyar olimpikonok ruháit
jan. 19
7:57
NHL: egy tízest szórt otthon a Buffalo Sabres az Atlantának (She)
Ketten is tripláztak Buffalóban, mikor a hazai csapat szinte megsemmisítette a vendégként érkező Atlanta Thrashers gárdáját. Derek Roy és Drew Stafford is háromszor zörgette meg a vendégkapusok hálóját. A hazai pálya előnyét maximálisan kihasználta a hét gólt szerző Carolina Hurricanes és a hatot lövő Calgary Flames is.
jan. 19
8:40
Saját antidopping ügynökséget alapítanak az oroszok (Behaviour)
Februárban beindítja saját antidopping ügynökségét Oroszország. A sportügyeket felügyelő volt klasszis jégkorongos, Vjacseszlav Fetyiszov azt mondta: a szervezet független lesz.
jan. 19
10:20
Cipollini újra versenyez (Metropol)
Három év kihagyás után ismét versenyez Mario Cipollini, az olaszok klasszis kerékpárosa. A 41. születésnapját márciusban ünneplő sprinter az amerikai RockÚRepublic elnevezésű amerikai csapattal kötött szerződést.
jan. 19
11:20
Cipollini újra nyregbe pattan (Behaviour)
Három év kihagyás után ismét versenyez Mario Cipollini, az olaszok klasszis kerékpárosa.
jan. 19
13:37
Alpesisí Vk: Lindsey Vonn révén amerikai siker női lesiklásban (She)
Az amerikai Lindsey Vonn (képünkön) nyerte a női lesiklást az alpesi síelők Világkupa-sorozatának olaszországi állomásán, Cortina d?Ampezzóban.
jan. 19
13:53
Labdarúgás: menedzserirodát hoz létre a belgrádi Partizan (She)
Saját menedzserirodát hoz létre a Partizan Beograd, hogy csökkentse a labdarúgók eladásakor keletkező veszteségeit - jelentette be Tomislav Karadzic, a vezető szerb labdarúgóklub elnöke.
jan. 19
14:10
Sebestyén éremért utazik (Blikk)
Vajon megtörik-e a többéves átok Zágrábban?
jan. 19
14:42
Reszkessetek, németek! (Blikk)
BERGEN – A magyar férfi kézilabda-válogatottat csodálja Európa. A mieink az EB-nyitányon leiskolázták a három évvel ezelőtti világbajnok spanyol együttest (35-28). Skaliczki László (52) szövetségi kapitány csapatának meg is jött az étvágya. A fiúk arról beszélnek, hogy a mai 2. fordulóban (18.15, Sport1) nekiugranak a vb-címvédő németeknek is.
jan. 19
14:47
Tenisz, Australian Open: Venus Williams is a tizenhat között (She)
A nyolcadik helyen kiemelt amerikai Venus Williams két szoros szettben nyert az indiai Sania Mirza ellen, s ezzel bejutott a legjobb 16 közé az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
jan. 19
15:25
Több mint ezer FTC-szurkoló tüntetett a Pénzügyminisztériumnál (Infostart)
Több mint ezer ferencvárosi szimpatizáns gyűlt össze szombat délután a Pénzügyminisztérium budapesti székháza előtt.
jan. 19
15:59
Tenisz: Szávay Ágnes is jelölt a WTA-nál az Év újonca címre (She)
Szávay Ágnes (képünkön) neve is szerepel azon a listán, amelyből a média képviselői kiválasztják az egyes kategóriák 2007-es legjobbjait a női teniszversenyeket szervező WTA kérésére.
jan. 19
16:09
Alpesisí Vk: Didier Cuche sikere lesiklásban Kitzbühelben (She)
A svájci Didier Cuche nyerte a férfi lesiklást az alpesi síelők Világkupa-sorozatának ausztriai állomásán, Kitzbühelben, s ezzel egyrészt megerősítette vezető pozícióját a szakági versenyben, másrészt összetettben is az élre állt.
jan. 19
16:31
Westend Grand Prix: Szász aranyérmes (Metropol)
Szász Emese aranyérmet szerzett a Westend női párbajtőr Grand Prix-n, ezzel megerősítette helyét az olimpiai kvalifikációs ranglistán.
jan. 19
17:13
Sílövészet, Anterselva: Andrea Henkel és Björn Ferry győzött (She)
A német Andrea Henkel (képünkön jobbra) az első győzelmét aratta az idény során az anterselvai sílövő Világkupa 10 kilométeres üldözésesversenyében.
jan. 19
17:15
Schirilla sikeres úszása Kalocsánál (Behaviour)
Ifj. Schirilla György szombaton Kalocsánál folytatta Duna-átúszó sorozatát, idei második kísérlete is sikeresen zárult. A kiváló sportember 14 órakor kezdte meg úszását a mindössze egyfokos Dunában - 5-6 ezer néző előtt -, amelynek külön érdekessége volt, hogy a közönség egy része az őt kísérő kompról kísérhette figyelemmel a próbát.
jan. 19
17:32
Szávay is jelölt az Év újonca címre (Behaviour)
Szávay Ágnes neve is szerepel azon a listán, amelyből a média képviselői kiválasztják az egyes kategóriák 2007-es legjobbjait a női teniszversenyeket szervező WTA kérésére.
jan. 19
18:07
Felkészülési mérkőzés: nehezen győzte le a Tatabánya a Dabast (She)
Felkészülési mérkőzésen az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban sereghajtó Tatabánya minimális különbséggel, 3-2-re verte a harmadosztályú Dabas gárdáját. Utóbbi az Alföld csoportban a 13. helyen zárta az őszt.
jan. 19
18:12
Hengerelt az Arsenal, de így a Manchester United vezet (Infostart)
Az Arsenal 3-0-ra győzött városi riválisa, a Fulham otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában.
jan. 19
18:18
Felkészülési mérkőzés: debreceni döntetlen a Kazincbarcikával (She)
Idei első felkészülési mérkőzésén öntetlent játszott a Kazincbarcikát vendégül látó Debrecen. A bajnokcsapat 0-0-s félidőt követően Szűcs István góljával 1-1-et játszott a másodosztályú csapattal.
jan. 19
18:29
Anglia: Gera Zoltánék csak egy pontot szereztek hazai pályán (She)
Hazai pályán, többek között egy 88. percben szerzett cardiffi öngólnak köszönhetően mentett pontot a West Bromwich Albion labdarúgócsapata az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályában.
jan. 19
18:31
Szívrohamot kapott a pályán, de megmentették (Behaviour)
Sikerült megmenteni azt a labdarúgógót, aki a francia másodosztályú bajnokságban mérkőzés közben kapott szívrohamot. Marco Randriana, a Sedan középpályása pénteken a Noirt elleni találkozó 23. percében esett össze, a pályára érkező orvosi csapat defibrillátorral élesztette újra a játékost.
jan. 19
18:34
Röplabda: sima vereséget szenvedett otthon a Gödöllő (She)
A női Közép-európai Liga alapszakaszában úgy verte meg az osztrák Schwechat együttese a Gödöllőt, hogy szettet sem vesztett magyar ellenfele ellen.
jan. 19
18:40
Felkészülési mérkőzés: két góllal kapott ki a megújuló Diósgyőr (She)
A Diósgyőr hazai közönség előtt fogadta a szlovák Tatran Presov együttesét és szenvedett vereséget, miután a vendégek két góljára a hazaiak nem tudtak válaszolni.
jan. 19
18:41
Bocskai emlékverseny: négy magyar arany már biztos (Metropol)
Bedák Pál, Varga Miklós, Görbics Gábor és Darmos József is aranyérmet szerzett az 52. Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékverseny zárónapján, Debrecenben.
jan. 19
18:42
Sakk, Wijk aan Zee: Polgár Judit ezúttal Anandtól kapott ki (She)
A péntekihez hasonlóan a szombati játéknapot is vereséggel zárta Polgár Judit az év első sakk szuperversenyén, a hollandiai Wijk aan Zee-ben zajló hagyományos tornán.
jan. 19
19:07
Női kézilabda NB I: a Vác legyőzte a Békéscsaba együttesét (She)
Hazai pályán győzött a Vác együttese a Békéscsaba ellen a női kézilabda NB I-ben
jan. 19
19:18
Tenisz, Australian Open: Hewitt nagy csatában nyolcaddöntős (She)
A hazai közönség előtt szereplő Lleyton Hewitt öt játszmában, óriási csatában nyert a tavalyelőtt döntős ciprusi Markosz Bagdatisz ellen és bejutott a legjobb 16 közé az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
jan. 19
19:20
Sakk, Wijk aan Zee: Lékó Péter remizett Borisz Gelfand ellen (She)
Lékó Péter remizett a hollandiai Wijk aan Zee-ben rendezett sakk szuperversenyen.
jan. 19
19:34
Csak döntetlenre volt képes a Fradi (Infostart)
A Ferencváros meglepetésre csak 10-10-es döntetlent ért el az OSC otthonában a férfi vízilabda-bajnokságban.
jan. 19
19:34
Honvéd: fél évre kölcsönadták Kecskemétre Debreceni Andrást (She)
A fiatal védőt, Debreceni Andrást kölcsönadja a Bp. HOnvéd labdarúgócsapata a Kecskemétnek - adta hírül a fővárosi klub hivatalos honlapja.
jan. 19
19:36
Alaposan kitömték a Honvédot (Infostart)
A Honvéd idegenben 10-5-re kikapott a horvát Jug Dubrovniktól a férfi vízilabda Euroligában, a csoportkör negyedik fordulójában.
jan. 19
19:44
Vízilabda ob I: a végén egyenlített a Ferencváros csapata (She)
Két mérkőzést vívtak szombaton a férfi vízilabda ob I-ben. A PSVK hazai pályán verte a Szentest, míg az FTC az OSC otthonában ért el döntetlent.
jan. 19
19:55
A németekkel már nem bírt a magyar válogatott (Infostart)
A magyar férfi kézilabda-válogatott második csoportmeccsén 28-24-re kikapott a világbajnok Németországtól a norvégiai Európa-bajnokságon.
jan. 19
19:55
Ökölvívás, Bocskai emlékverseny: hat arannyal zártak a magyarok (She)
A korábbi négy hazai győzteshez Bacskai Balázs és Bouquet Bence csatlakozott, így hat magyar aranyéremmel zárult az 52. Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékverseny, Debrecenben.
jan. 19
19:57
Ligue 1: a PSG ezúttal a Lorient-tól szenvedett vereséget (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó bajnokság, a Ligue 1 21. fordulójának nyitómeccsén Rafik Saifi 20. percben szerzett gólja döntött a hazai Lorient javára a Paris SG ellen.
jan. 19
20:11
Premier League: a BBC szerint dubaji gazdája lesz a Liverpoolnak (She)
Brit médiaértesülés szerint egy dubaji befektetőcsoport szeretné megvásárolni a Liverpool FC futballklubot.
jan. 19
20:13
Női kézilabda NB I: döntetlen lett a Kiskunhalas-Cornexi meccs (She)
Döntetlent játszott egymással a Kiskunhalas és a Cornexi együttese a női kézilabda NB I-es bajnokságban.
jan. 19
20:17
Serie A: fordított és nyert a Genoa az Atalanta ellen (She)
A Serie A 19. fordulójának nyitómérkőzésén 2-1-re győzött a Genoa a vendég Atalanta ellen, pedig vezetést még a bergamóiak szereztek.
jan. 19
20:38
Premier League: gólnélküli mérkőzésen mutatkozott be Keegan (She)
A Premier League 23. fordulójában 0-0-s döntetlent ért el a Bolton Wanderers az utóbbi időben komoly válságban lévő Newcastle United otthonában.