2009. november 12. csütörtök

nov. 12
20:18
Női kosárlabda Euroliga: harmadik vereségét szenvedte el a Pécs (She)
A Mizo Pécs harmadik meccsén elszenvedte harmadik vereségét a női kosárlabda Euroligában, miután hazai pályán 60–69-re kikapott kikapott a sorozat legutóbbi ezüstérmesétől, a spanyol Salamancától.
nov. 12
20:18
Harmadik mérkőzésén is kikapott a MiZo Pécs (Metropol)
Harmadszor is kikapott a MiZo Pécs 2010 a női kosárlabda Euroligában, miután csütörtökön a harmadik fordulóban alulmaradt a vendég spanyol Salamancával szemben.
nov. 12
20:20
Női kosárlabda Euroliga: a Szeged kikapott Lengyelországban (She)
A Szeviép-Szeged a lengyel Gdynia vendégeként 74–61-es vereséget szenvedett a női kosárlabda Euroliga 3. fordulójában.
nov. 12
20:36
Anglia: Anton Ferdinand szerint jogtalanul kritizálják a bátyját (She)
A West Ham Unitedben játszó Anton Ferdinand megvédte bátyját, a Manchester Unitedet erősítő Riót, akit az utóbbi időben egyre több kritika ér teljesítménye miatt.
nov. 12
20:38
Felkészülési mérkőzés: a Man. City kikapott az Egyesült Emírségektől (She)
Az Egyesült Arab Emírségek labdarúgó-válogatottja Abu-Dzabiban felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte az angol élvonalban szereplő Manchester Cityt.
nov. 12
20:54
Spanyolország: Jurado 2013-ig marad az Atlético Madridnál (She)
Jurado három évvel, azaz 2013 nyaráig meghosszabbította a szerződését az Atlético Madrid labdarúgócsapatánál.
nov. 12
21:12
U17-es vb: a spanyolokat megverő Nigéria hatodszor jutott döntőbe (She)
A hazai pályán szereplő Nigéria lesz Svájc ellenfele az U17-es labdarúgó-vb döntőjében, miután a második elődöntőben 3–1-re legyőzte a spanyolokat. A címvédő nigériaiak hatodszor jutottak fináléba az U17-es vb-k 1985 óta íródó történetében.
nov. 12
21:30
Anglia: Ayala 2012-ig írt alá szerződést a Liverpoolhoz (She)
A Liverpool 19 éves spanyol labdarúgója, Daniel Ayala 2012-ig szerződést hosszabbított az angol klubbal.
nov. 12
21:48
Vb 2010: Egyiptomban megtámadták az algériai csapat buszát (She)
Kairóban szombaton sorsdöntő vb-selejtezőt játszik Egyiptom labdarúgó-válogatottja Algéria ellen. Csütörtökön az egyiptomi szurkolók megtámadták az algériaiak buszát, négy játékos megsérült.
nov. 12
22:06
Premier League: Sörensen egy évvel hosszabbított a Stoke Cityvel (She)
Egy évvel, 2011-ig meghosszabbította szerződését a Stoke Cityvel Thomas Sörensen.
nov. 12
22:24
Tenisz: Nadal ezúttal „csak” két labdára volt a kieséstől (She)
Az előző fordulóban Nicolás Almagro ellen öt mérkőzéslabdát hárító Rafael Nadal a nyolcaddöntőben is közel állt a kieséshez a párizsi mestertornán, hiszen Tommy Robredo szerválhatott a mérkőzésért ellene, és kétszer is két labdára volt a győzelemtől, mégis a korábbi világelső nyert 6:3, 3:6, 7:5-re.
nov. 12
22:26
Női kézilabda: Mátéfi Eszter keretet hirdetett a Pannon-kupára (She)
Mátéfi Eszter szövetségi kapitány kijelölte a november 19. és 21. között Tatabányán, Pápán és Győrben megrendezésre kerülő Pannon-kupán részt vevő női válogatott 18 fős keretét – adta hírül a magyar szövetség.
nov. 12
23:18
Női kosárlabda Euroliga: könnyedén győzött Ujhelyi és Császár csapata (She)
Arról már beszámoltunk, hogy a női kosárlabda Euroliga 3. fordulójában csütörtökön a Szeged és a Pécs is vereséget szenvedett. Ujhelyi Petra és Császár Andrea csapata, a spanyol Rivas Ecopolis viszont könnyedén győzött a Kassa ellen.
nov. 12
23:20
Felkészülési mérkőzés: Lampard megsérült, és már haza is utazott (She)
Frank Lampard combsérülést szenvedett a brazilok elleni mérkőzésre készülő angol labdarúgó-válogatott csütörtöki edzésén, és már haza is utazott Londonba, ahol péntek reggel a Chelsea orvosai megvizsgálják.
nov. 12
23:36
Tenisz: Balázs Attila már elődöntős az iráni versenyen (She)
Jelenlegi második számú férfi teniszezőnk, a világranglista 419. helyén álló Balázs Attila harmadik meccsén sem vesztett szettet az egzotikus iráni szigeten, így már a legjobb négy között jár. Ezzel a győzelmével már hét ATP-pontot szerzett, amit viszont pénteken meg is duplázhat, ha megveri a verseny első kiemeltjét, az olasz Riccardo Ghedint, akit a legfrissebb rangsorban a 224. helyen…