2013. szeptember 29. vasárnap

szept. 29
14:59
Videó: Carlos Tévez lesen volt a Juve győztes góljánál (She)
Szerencsés góllal győzött a Juventus idegenben a Torino ellen az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában. Mielőtt Pogba a hálóba juttatta volna a labdát, Carlos Tévez lesről fejelt a keresztlécre.
szept. 29
15:15
Női kézi NB I: Elek szerint túlléptek az újvárosi pofonon (She)
Mint arról korábban beszámoltunk, az FTC-Rail Cargo Hungaria magabiztosan, nyolc góllal legyőzte az Érdet a női kézilabda NB I-ben. Elek Gábor szerint sikerült túltenni magukat a dunaújvárosi pofonon, míg Szabó Edina többet várt a csapatától.
szept. 29
15:15
Az NFL meghódította Londont (Metropol)
Immár hetedszer rendeznek alapszakaszmeccset a londoni Wembley Stadionban.
szept. 29
15:17
Női kézilabda NB I: FTC-siker Érden (Metropol)
Az érdiek kudarcával nincs már veretlen csapat a mezőnyben.
szept. 29
15:33
Mélyről kapaszkodna a Giants (Agroinform)
Ezúttal az NFL 4. játékhetének vasárnapi történéseit boncolgattuk!
szept. 29
15:51
Szabics Imre visszavonult (Infostart)
Az osztrák Sturm Graz szombati bajnoki mérkőzése előtt elbúcsúztatta visszavonuló magyar labdarúgóját, Szabics Imrét.
szept. 29
15:51
MotoGP: Marc Márquez idei hatodik győzelmét aratta (She)
Marc Márquez nyerte a gyorsaságimotoros-világbajnokság Aragóniai Nagydíját a királykategóriában. A második Jorge Lorenzo, a harmadik Valentino Rossi lett.
szept. 29
15:51
Szabics Imre visszavonult (Metropol)
Az osztrák Sturm Graz szombati bajnoki mérkőzése előtt elbúcsúztatta visszavonuló magyar labdarúgóját.
szept. 29
16:09
Videó: Dzsudzsák csapattársa nagy gólt lőtt kapásból (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, Dzsudzsák Balázs csapata, a Dinamo Moszkva hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Krilja Szovjetov Szamarát az orosz Premjer-liga 11. fordulójában. A mérkőzés legszebb gólját Jurij Zsirkov szerezte. A Dinamo védekező középpályása a 79. percben – Igor Gyenyiszov beadása után – kapásból lőtt a kapuba.
szept. 29
16:10
A listavezető legyőzése után is ki lehet rúgni az edzőt (Agroinform)
A jelek szerint a játékosok rúgatták ki a szombaton a PSV ellen nyerő holland AZ Alkmaar vezetőedzőjét.
szept. 29
16:12
Benítez nem bátor, hanem következetes (Agroinform)
Rafa Benítez több kulcsjátékosát pihentette, így sem okozott gondot a három pont megszerzése Genovában.
szept. 29
16:45
PL: a Norwich pontszámban beérte a Man. Unitedet (She)
A Norwich idegenben 1–0-ra legyőzte a Stoke Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. A mindent eldöntő találatot Jonathan Howson szerezte az első félidőben.
szept. 29
16:45
Minden jó, ha Jolnak vége? (Agroinform)
Napokon belül új menedzsere lehet a Fulhamnek, a holland alatt már csak a Szentlélek tartja egyben a kispadot.
szept. 29
16:47
Eredivisie: Otigbáék nyertek, a Feyenoord-csatár megint hármat lőtt (She)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 8. fordulójában az Otigba Kenneth-et végig soraiban tudó Heerenveen otthon 2–1-re legyőzte a Cambuurt.
szept. 29
16:47
Szabics Imre visszavonult - videó (Agroinform)
szept. 29
16:49
NB I: Debrecen-MTK mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Debrecen az MTK-t fogadja. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő, élőképes cikkünk és online, szöveges közvetítésünk segítségével!
szept. 29
16:51
Videó: a cserékkel operál a Fradi a sikeres tavaszért (She)
Elmaradt a várt parázs mérkőzés a női kézilabda NB I-ben, a BL-selejtezőt is megnyerő FTC-Rail Cargo Hungaria magabiztosan, 33–25-re győzött Érden. A találkozó után Elek Gábor, a Fradi trénere elmondta, a lerohanásokkal és a kapusteljesítményekkel nyerték meg a találkozót. Kovács Anna, az érdiek játékosa viszont a pontatlanságot emelte ki a vereség okaként.
szept. 29
17:03
NB II: három légiós is kikerült a keretből Békéscsabán (She)
Három légiós is kikerült a másodosztályú Békéscsaba labdarúgócsapatának keretéből a Balmazújváros elleni, szombati bajnokin.
szept. 29
17:03
Négyesfogathajtó Eb: két bronzérem (Metropol)
Lázár Zoltán harmadik lett Izsákon a vasárnap véget ért négyesfogathajtó Eb egyéni versenyében.
szept. 29
17:03
Csodás rohanás, óriási csatában nyert a Veszprém (Agroinform)
A papíron legnehezebb ellenfél, a Rhein-Neckar Löwen ellen győzött hazai pályán a magyar bajnokc a BL 2. fordulójában.
szept. 29
17:05
Kézi BL: csúcsrangadó – Veszprém-Löwen élőben az NSO-n! (She)
A világ egyik legerősebb csapata érkezik a világ egyik legjobb együtteséhez – így lehet röviden összefoglalni a 17 órakor kezdődő férfi Bajnokok Ligája csoportrangadót, amelyen az MKB-MVM Veszprém és a német Rhein-Neckar Löwen lép pályára. A találkozót folyamatosan frissülő cikkünkben ön is nyomon követheti.
szept. 29
17:07
Ferencváros: Kubatov Gábor elnézést kért a szurkolóktól (She)
Kubatov Gábor, a labdarúgó NB I-ben szereplő FTC elnöke hivatalos facebook-oldalán kért elnézést azoktól a szurkolóktól, akiket jogalap nélkül nem engedtek be szombaton a Puskás Akadémia FC (1–3) elleni bajnokira.
szept. 29
17:09
Serie A: győztes helyzetből botlott az Inter és a Lazio (She)
Győztes helyzetből vesztett pontokat az Internazionale és a Lazio is a labdarúgó Serie A 6. fordulójában. Már nem nyeretlen a Catania, az újoncok csatáját a Verona nyerte meg, az Atalanta Germán Denis vezérletével győzte le az Udinesét.
szept. 29
17:21
Megveretjük a Brownst és kihasználnánk Peyton Manning formáját (Agroinform)
Két NFL-tippünk is van vasárnapra.
szept. 29
17:39
Videó: Icardi-fejes, óriási szabadrúgásgólt kapott a Lazio (She)
Győztes helyzetből vesztett pontokat az Internazionale és a Lazio is a labdarúgó Serie A 6. fordulójában. A Lazio a második félidő elején gyorsan kétgólos előnyt kovácsolt André Dias és Candreva révén a Sassuolo vendégeként, az újonc Schelotto révén felelt, majd Floro Flores egalizált. Az Inter sem tudta megőrizni előnyét a Cagliari ellen: Icardi közeli fejesével még megszerezték a vezetést a…
szept. 29
17:41
Férfi vízilabda BL: Nagyváradon folytatja a Szolnok (She)
A romániai Nagyváradon száll vízbe a Szolnoki Dózsa-Közgép csapata a férfi vízilabda Bajnokok Ligája második selejtezőkörének D-csoportjában.
szept. 29
17:43
Bundesliga: elképesztő széria szakadt meg, 3356 perc után Elia-gól (She)
Továbbra sem apadnak el a gólok a német Bundesligában: a brémai Weserstadion 40 ezer nézője előtt a Werder Bremen 3–3-as döntetlent játszott a még mindig nyeretlen Nürnberggel a 7. forduló első vasárnapi mérkőzésén.
szept. 29
17:57
Moyes már a United keretének megerősítéséről fantáziál (Agroinform)
A skót menedzser legalább két játékossal szeretné bővíteni a névsort januárban, az egyik Ezequiel Garay lehet.
szept. 29
18:15
Kaszparov megpályázza a FIDE elnöki székét (Metropol)
A Budapesten először járó Kaszparov elmondta, hogy a játék már nem hiányzik neki, amióta 2005-ben visszavonult, de a sakk történéseit továbbra is követi.
szept. 29
18:33
Kerékpár: Rui Costa a világbajnok, lesprintelve Rodríguezt (She)
A portugál Rui Costa nyerte meg vasárnap a férfi mezőnyversenyt az országúti kerékpárosok világbajnokságán, Firenzében. A mezőny egyetlen magyarja, Kusztor Péter feladta a versenyt.
szept. 29
18:33
Emberhátrányban is megőrizte hibátlan hazai mérlegét a DVSC (Agroinform)
A hajdúságiak az első negyedóra végén megfogyatkoztak az MTK ellen, ám Szakály Péter gólja győzelmet eredményezett.
szept. 29
18:35
NB I: a Debrecen tíz emberrel verte meg az MTK-t (She)
A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Debrecen az MTK-t fogadta, és bár a mérkőzés nagy részében Trninics kiállítása miatt tíz emberrel játszott, Szakály góljával kiharcolta a győzelmet.
szept. 29
18:37
Eredivisie: Adorján nem állt be, csapata ötöt kapott (She)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 8. fordulójában Adorján Krisztián együttese, a Groningen 5–0-ra kikapott a Twente otthonában.
szept. 29
18:39
Ausztria: Gulácsiék az öt gólt szerző brazil vezérletével nyertek (She)
Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában a listavezető Red Bull Salzburg otthon 8–1-re kiütötte a Wiener Neustadtot. A hazaiak kapuját Gulácsi Péter védte.
szept. 29
18:41
NB I: Újpest-PMFC mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Újpest–PMFC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kövesse figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
szept. 29
18:51
Ausztria: Gulácsiék a 4 gólt szerző brazil vezérletével nyertek (She)
szept. 29
18:53
Férfi kézi BL: veszprémi győzelem a Löwen ellen (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának rangadóján az MKB-MVM Veszprém óriási csatában 30–29-re legyőzte a német Rhein-Neckar Löwent.
szept. 29
19:09
PL: Suárez duplázott, Sturridge remekelt, a Pool győzött (She)
A Liverpool 3–1-re nyert a Sunderland otthonában a Premier League 6. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. Az eltiltása után a bajnokságban is visszatérő Luis Suárez két gólt szerzett, mindkettőnél – az amúgy gólt is jegyző – Daniel Sturridge remek passza után volt eredményes.
szept. 29
19:11
NB I: Most már pontokat kellene szereznünk - Garami (She)
Emberhátrányban 1–0-s győzelmet aratott hazai pályán a DVSC-Teva az MTK ellen a labdarúgó NB I 9. fordulójában. Kondás Elemér, a Loki vezetőedzője szerint óriási győzelmet arattak, míg Garami József szakmai igazgató a kihagyott helyzetek miatt bánkódott.
szept. 29
19:27
Kézilabda BL: egy góllal nyert a Veszprém (Infostart)
A végletekig kiélezett mérkőzésen az MKB-MVM Veszprém 30-29-re nyert a német Rhein-Neacker Löwen ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi játéknapján.
szept. 29
19:27
Német Kupa: bajor derbi a Bayernnek, megúszta a Dortmund - párosítás (She)
A szintén élvonalbeli, ráadásul bajor klub, az Augsburg lesz a címvédő Bayern München ellenfele a Német Kupa nyolcaddöntőjében. Tekintse meg a párosítást!
szept. 29
19:27
Emberhátrányban győzött a DVSC (Metropol)
A 75 percig emberhátrányban futballozó Debrecen egygólos győzelmet aratott a vendég MTK felett.
szept. 29
19:29
Emberhátrányban győzött a Debrecen (Infostart)
A 75 percig emberhátrányban futballozó Debrecen egygólos győzelmet aratott a vendég MTK felett a labdarúgó OTP Bank Liga 9. fordulójának vasárnapi játéknapján.
szept. 29
19:29
Férfi kézilabda BL: nyert a Kiel, a Kielce és az Aalborg (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának két favoritja, a THW Kiel és a Vive Targi Kielce egyaránt győzelemmel vette a második fordulót is. A német csapatnak volt nehezebb dolga: a Bundesliga-címvédő csak a második játékrész elején tudta átvenni a vezetést a KIF Kolding-Köbenhavntól.
szept. 29
19:29
Nagy csatában nyert a Veszprém (Metropol)
A végletekig kiélezett mérkőzésen az MKB-MVM Veszprém 30-29-re nyert a német Rhein-Neacker Löwen ellen.
szept. 29
19:31
Videó: Sturridge remek passzai és „vállas” gólja, Pool-siker (She)
szept. 29
19:45
Bundesliga: a Stuttgart kiütéssel zárta a fordulót (She)
A VfB Stuttgart kiütéses, 4–0-s idegenbeli sikerrel zárta a német labdarúgó Bundesliga 7. fordulóját a sereghajtó, továbbra is egy ponttal szerénykedő Eintracht Braunschweig otthonában.
szept. 29
19:47
Ligue 1: sorozatban ötödször végzett döntetlenre a Montpellier (She)
A francia labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának vasárnapi játéknapján a Montpellier 1–1-es döntetlent játszott az Ajaccio otthonában.
szept. 29
20:03
Jégkorong Mol Liga: vezetett, majd hatot kapott a Fradi (She)
A HSC Csíkszereda ötgólos győzelmet aratott a Ferencváros ellen a Mol Liga vasárnapi mérkőzésén. Az utolsó harmadot 3–0-ra, a mérkőzést 8–3-ra nyerte meg a székelyföldi alakulat.
szept. 29
20:05
Belgium: sorozatban tizedszer nyert a Standard (She)
A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában a listavezető Standard Liege idegenben 5–0-ra nyert a Cercle Bruges vendégeként. Az Anderlecht otthon 2–0-ra győzött a Lierse ellen.