Crisitano Ronaldo mesterhármasának is köszönhetően 6-1-re nyert a spanyol Real Madrid a török bajnok Galatasaray vendégeként Isztambulban. Íme a mérkőzés góljai.
Túl sok információnk nincs Christian Romeroról a Conrad játékosáról, de annyit a videó alapján leszögezhetünk, hogy nem mindennapi gólt szerzett a St. Thomas More elleni találkozón.
Spanyol sajtóértesülések szerint évi 21 millió eurós rekordfizetésért hosszabbította meg szerződését Cristiano Ronaldo a Real Madrid labdarúgócsapatánál.
Jövő szerdán jótékonysági mérkőzéseket rendeznek a pécsi Lauber Dezső Sportcsarnokban a HAT-AGRO UNI Győr női kosárlabdacsapatának szeptember 7-i buszbalesetében elhunyt vezetőedző, Fűzy Ákos emlékére, a befolyó összeget a szakember családja kapja meg.
A Big Diamond Speedway az Egyesült Államok egyik autóversenyeket rendező paradicsoma. A hétvégi futamok során pedig a legszerencsésebb jelzőt is megkaphatna a versenypálya.
Szerkesztőségünk ismételten utánanézett, hogy miként áll a Golden Foot góllövőlista. A nyáron elkezdődött bajnokságok alapján már Lionel Messi áll az élen.
Egyes internetes fogadóirodáknál már fogadni lehet arra, hogy ki lesz Egervári Sándor, a magyar labdarúgó-válogatott kapitányának utóda. Jelenleg Paulo Sousa a favorit.
A fociturizmus nagyon jó dolog, minden futballszerető embernek szívesen ajánlom, hiszen a kellemes programokat össze lehet kötni a fanatizmussal. Ilyen céllal csomagoltam jómagam is múlt héten.
Szeptember harmadik hétvégéjén kerül sor a Forma-1 Szingapúri Nagydíjára, amely sokak szerint az év egyik legjobban várt futama, amelyet a város szívében rendeznek a Singapore Street Circuiton.
Biztosan nem indulhat a februári, Szocsiban megrendezendő téli olimpián Johnny Weir háromszoros amerikai bajnok műkorcsolyázó, miután nem jelentkezett az ötkarikás selejtezőnek számító ob-ra.
Reklámfilmben szerepel a magyar válogatott sérüléséből lassan teljesen felépülő csapatkapitánya. A csatár most a Telekom reklámkampányának arcaként gyermekkori meccsélményeit éli újra.
Babos Tímea 5:0-ás vezetés után két játszmában kikapott szerdán a kínai Cseng Csiétől az 500 ezer dollár összdíjazású kantoni keménypályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.
A női versenyek szerdai nyitónapján érdekelt mindkét magyar, a 48 kg-os Dénes Mercédesz és az 51 kg-ban szereplő Kőrösi Kitti is kikapott első meccsén, így már csak a vigaszágban reménykedhet a Papp László Sportarénában zajló birkózó-világbajnokságon.
Az olimpiai bronzérmes Hatos Gábor a papírformának megfelelően könnyed győzelemmel kezdte meg szereplését a szabadfogásúak 74 kg-os kategóriájában, s bejutott a nyolcaddöntőbe a Papp László Sportarénában zajló birkózó-világbajnokság szerdai versenynapján.