2011. május 6. péntek

máj. 6
17:18
Berdych búcsúzott (Agroinform)
Nem jutott be az elődöntőbe a hetedik helyen kiemelt cseh Tomas Berdych a madridi salakpályás tenisztornán.
máj. 6
17:20
NB I: Kecskemét-Győri ETO mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójának nyitó mérkőzésén a Kecskemét a Győri ETO-t fogadja. Kövesse élő, szöveges tudósításunk segítéségével a találkozót!
máj. 6
17:36
Tenisz: Nadal könnyedén elintézte ellenfelét, Azarenka nehezen nyert (She)
Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal könnyedén, 6:2, 6:2-re megverte a francia Michael Llodrát a Madridban zajló ATP-torna negyeddöntőjében, így a Roger Federer–Robin Söderling meccs győztesére vár.
máj. 6
17:36
Lennon szétrúgott egy üveget, miután nem kaptak büntetőt (Agroinform)
Neil Lennon, a Celtic edzője egy ásványvizes üvegen állt bosszút, miután nem kaptak meg egy jogosnak tűnő büntetőt.
máj. 6
17:54
Bajnokok Ligája: a Real és a Barca is fellebbez az UEFA döntése ellen (She)
A Real Madrid és a Barcelona is hivatalos internetes oldalán jelentette be, hogy nem fogadja el az Európai Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságának mai döntését, és fellebbez a határozat ellen.
máj. 6
17:54
Magyar sikerek az újságírók Eb-jén (Agroinform)
Egy-egy arany- és bronzérmet szereztek a magyar versenyzők az újságírók tenisz Eb-jén.
máj. 6
18:12
Mi van a kosárban? A Szolnok harmadszor vagy az Alba negyedszer (Infostart)
Szombaton kezdődik meg a férfi kosárlabda NB I három sikerig tartó döntője, melynek végén a Szolnoki Olaj KK harmadik vagy az Albacomp negyedik aranyérmének örülhet majd.
máj. 6
18:12
Nadal könnyed győzelme (Metropol)
A világelső Rafael Nadal két sima játszmában nyert Michael Llodra ellen pénteken a madridi salakpályás tenisztorna 3,7 millió euró összdíjazású férfi versenyében.
máj. 6
18:30
Kajak-kenu: Kucsera megbetegedése az egyetlen „meglepetés” a válogatón (She)
Kucsera Gábor megbetegedett, így a tervekkel ellentétben sem egyesben, sem párosban nem indult el pénteken 1000 m-en a férfi kajak szakág első Európa- és világbajnoki válogató versenyén, Szegeden.
máj. 6
18:30
Kucsera megbetegedett, egyébként nem volt meglepetés Szegeden (Agroinform)
A Ferencváros versenyzője megbetegedett, emiatt nem indult el pénteken a szegedi Európa és világbajnoki válogató versenyen.
máj. 6
18:48
Schalke: Raúl a nyáron visszatérhet a Santiago Bernabéu Stadionba (She)
A madridi Marca napilap értesülései szerint a Real Madrid meghívta a Schalkét a nyári Santiago Bernabéuról elnevezett felkészülési tornára, amelyen Raúl újra pályára léphetne korábbi csapata stadionjában.
máj. 6
18:48
Varga Dénest felbosszantotta, hogy a Vasas nyerni akart (Agroinform)
A Primorje Rijeka magyar játékosa nyilatkozata alapján elvárta volna, hogy a Vasas "leadja" a meccset a horvát csapatnak.
máj. 6
18:50
Atlétika: Kővágó nyolcadik a Gyémánt Liga dohai versenyén (She)
A diszkoszvető Kővágó Zoltán a nyolcadik helyen végzett az atlétikai Gyémánt Liga idei első, dohai versenyén.
máj. 6
18:52
Videó: Détári a Siófoknak a szurkol az MTK elleni kiesési harc során (She)
Újabb bejegyzéssel jelentkezett blogjában Détári Lajos, aki természetesen elsősorban a futball kérdéseiről mondja el véleményét, de olykor más sportágról is szót ejt. Az egykori világválogatott játékos ezúttal a labdarúgó NB I 27. fordulójának legérdekesebb párosításairól mondja el véleményét.
máj. 6
19:06
Videó: Détári a Siófoknak szurkol az MTK elleni kiesési harc során (She)
máj. 6
19:06
Korán örült a KTE, 1-3-ról egyenlített az ETO (Agroinform)
A hét közben a Magyar Kupa döntőjébe jutó KTE-Ereco 3-3-as döntetlent játszott hazai pályán a Győri ETO-val.
máj. 6
19:08
Jégkorong-vb: Kanada és Finnország is szétlövéssel győzött (She)
A szlovákiai A-csoportos jégkorong-világbajnokság középdöntőjében Kanada és Finnország is szétlövéssel győzött. Előbbi nagy riválisát, az Egyesült Államokat, utóbbi Németországot múlta felül.
máj. 6
19:08
A helyzetünk nem valami rózsás - Skaliczki László (Agroinform)
A Pick-Szeged edzője nyilatkozott a Veszprém elleni bajnoki döntő első mérkőzéséről, és a következő, vasárnapi összecsapásról.
máj. 6
19:10
NB I: kétgólos hátrányból mentett pontot a Győr Kecskeméten (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójának nyitó mérkőzésén a Kecskemét hiába vezetett 3–1-re a Győri ETO ellen, végül 3–3-as döntetlen született. A hazaiaktól Goran Vujovics, Tököli Attila és Foxi Kethevoama volt eredményes, míg a Rába partiaktól Marko Dinjar, Linas Pilibaitis és Dudás Ádám talált be.
máj. 6
19:12
NB I: elkezdődött a Zalaegerszeg-MTK mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Zalaegerszegre látogat a kiesés elől menekülő MTK a labdarúgó NB I 27. fordulójában. Kövesse a találkozót élő, szöveges tudósításunk segítségével!
máj. 6
19:24
NB I: Zalaegerszeg-MTK mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
máj. 6
19:24
Nadal könnyedén győzött (Agroinform)
A világelső két sima játszmában nyert Llodra ellen a madridi salakpályás tenisztorna 3,7 millió euró összdíjazású versenyében.
máj. 6
19:26
Öttusa-vk: négy magyar a férfiak döntőjében Százhalombattán (She)
Négy hazai versenyző – Marosi Ádám, Tibolya Péter, Demeter Bence és Kasza Róbert – jutott be a vasárnapi férfi döntőbe az öttusázók százhalombattai Világkupa-fordulóján.
máj. 6
19:42
Finnország: Balogh Balázsék vereséggel kezdték a bajnokságot (She)
Az előző szezon aranyérmese és második helyezettje is vereséggel kezdte a finn labdarúgó-bajnokságot. A címvédő Helsingin JK a Turun PS vendégeként kapott ki 2–0-ra, míg a Balogh Balázzsal felálló KuPS a másik turkui csapattal, az Interrel szemben vallott kudarcot, és szenvedett 1–0-s vereséget hazai pályán. A magyar védő végig játszotta a találkozót.
máj. 6
20:00
NB I: a Győr elvitt egy pontot Kecskemétről (Infostart)
A Kecskemét a második félidőben kétgólos vezetésre tett szert, ennek ellenére meg kellett elégednie egy ponttal a szervezetten játszó Győr ellen a labdarúgó Monicomp Liga 27. fordulójának pénteki mérkőzésén.
máj. 6
20:00
NB I: kétgólos hátrányból mentett pontot az ETO Kecskeméten (She)
máj. 6
20:00
Kővágó nyolcadik Dohában (Agroinform)
máj. 6
20:02
Videó: szépségdíjas gólok és vitatott büntető a Kecskemét-Győr meccsen (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójának nyitó mérkőzésén a Kecskemét hiába vezetett 3–1-re a Győri ETO ellen, végül 3–3-as döntetlen született. A hazaiaktól Goran Vujovics, Tököli Attila és Foxi Kethevoama volt eredményes, míg a Rába-partiaktól Marko Dinjar, Linas Pilibaitis és Dudás Ádám talált be.
máj. 6
20:04
Női kézilabda NB I: a Békéscsaba három góllal kikapott Veszprémben (She)
A Veszprém hazai pályán 33–30-ra legyőzte a Békéscsabát a női kézilabda NB I 5–8. helyért rendezett rájátszásának 4. fordulójában. A bakonyiaknak ez volt az első győzelmük a rájátszás után.
máj. 6
20:06
Férfi kézilabda NB I: idegenben nyert a Kecskemét és az Orosháza is (She)
A férfi kézilabda NB I rájátszásának pénteki játéknapján idegenben nyert a Kecskemét és az Orosháza is, előbbi a PLER, utóbbi a Dunaferr otthonában gyűjtötte be négygólos győzelemmel a két pontot.
máj. 6
20:18
Rali: Loeb az élen, Turán 51., ifj. Érdi 54. a szardíniai versenyen (She)
A sorozatban hétszeres vb-győztes, címvédő Sébastien Loeb volt a leggyorsabb a rali-világbajnokság ötödik futama, a szardíniai verseny első napján.
máj. 6
20:18
Loeb az élen, Turán 51., ifj. Érdi 54. (Agroinform)
A címvédő Sébastien Loeb volt a leggyorsabb a rali-világbajnokság ötödik futama, a szardíniai verseny első napján.
máj. 6
20:20
Férfi kosár Euroliga: a Panathinaikosz a Siena legyőzése után döntős (She)
A 2009-ben győztes Panathinaikosz 77–69-re legyőzte a Montepaschi Sienát a férfi kosárlabda Euroliga barcelonai négyes fináléjának elődöntőjében. A görög csapat a második negyed közepén szerezte meg először a vezetést, és ettől kezdve uralta a mérkőzést a keményen küzdő olaszok ellen.
máj. 6
20:20
Júniustól életbe léphet a társaságiadó-kedvezmény (Agroinform)
Június 15-én léphet életbe a magyar sportot érintő társaságiadó-kedvezményről szóló törvény, amely a jövő héten kerül az Országgyűlés elé.
máj. 6
20:36
NB I: Kíváncsi vagyok, Vágner úr bocsánatot kér-e - Szivics (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a Kecskemét hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Győri ETO-val. A találkozó után Tomiszlav Szivics, a hazaiak mestere a csapata ellen befújt büntető jogosságát vitatta, míg Csertői Aurél arról beszélt, együttese rászolgált az egy pontra.
máj. 6
20:36
Homok került a Red Bull-gépezetbe? (Agroinform)
Vettel ütközött délelőtt és pénteken már nem is futott több kört, ráadásul a Red Bull ezúttal nem is tűnt olyan gyorsnak, mint a korábbi versenyeken.
máj. 6
20:38
FIFA: az európai szövetség Joseph Blattert támogatja (She)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) arra biztatja 53 tagszervezetét, hogy Joseph Blattert támogassa a nemzetközi szövetség (FIFA) elnöki posztjáért folyó küzdelemben.
máj. 6
20:54
A ZTE Turkovs góljával nyert az MTK ellen (Agroinform)
A zalaiak 1-0-s győzelmükkel felugrottak a dobogó harmadik fokára, míg Garami József csapata továbbra is kiesőhelyen áll.
máj. 6
21:12
NB I: minimális különbséggel nyert a ZTE az MTK ellen (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójának péntek esti mérkőzésén a Zalaegerszeg Danilis Turkovs közeli góljával 1–0-ra legyőzte az MTK-t hazai pályán. A gyenge színvonalú találkozón a vendégek a hajrában akár megfordíthatták volna az eredményt, de Vlaszák Géza két nagy védéssel megmentette csapatát.
máj. 6
21:12
Szivics Vágner reakciójára kiváncsi a "kamu" tizenegyes után (Agroinform)
A KTE-Ereco-Győri ETO (3-3) találkozó után a két vezetőedző a Sport TV-nek értékelte a látottakat.
máj. 6
21:14
Tenisz: Li Na és Kvitová is három szettben jutott tovább (She)
A madridi WTA-torna negyeddöntőjében három játszmában győzött a hatodik helyen kiemelt kínai Li Na és a 16. helyen rangsorolt cseh Petra Kvitová is. A két hölgy egymással mérkőzik meg a döntőbe jutásért.
máj. 6
21:16
Videó: így verte a ZTE az egyre nehezebb helyzetben lévő MTK-t (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójának pénteki esti mérkőzésén a Zalaegerszeg Danilis Turkovs közeli góljával 1–0-ra legyőzte az MTK-t hazai pályán. Nézze meg a három pontot érő gólt videón!
máj. 6
21:18
Tenisz: Federer nyert Söderling ellen, Nadallal elődöntőzik (She)
Roger Federer két játszmában, 7:6, 6:4-re legyőzte a svéd Robin Söderlinget a madridi férfi tenisztorna negyeddöntőjében, így a négy között a svájci mérkőzik meg a Michaël Llodrát búcsúztató Rafael Nadallal. A két teniszező legutóbb Miamiban csapott össze, akkor a spanyol 6:3, 6:2-re győzött nagy riválisa ellen.
máj. 6
21:48
Floorball: férfi juniorválogatottunk a házigazda legyőzésével döntős a vb-n (She)
A magyar válogatott már döntős a Németországban zajló férfi junior floorball-vb B-divíziójában, miután a hosszabbításban 6–5-re győzött a házigazda legjobbjai ellen.
máj. 6
21:48
Federer a négy között (Metropol)
A volt világelső svájci Roger Federer két szoros játszmában nyert a svéd Robin Söderling ellen a madridi salakpályás tenisztorna 3,7 millió euró összdíjazású férfi versenyének pénteki negyeddöntőjében.
máj. 6
22:06
NB I: kikapott az MTK (Infostart)
A ZTE 1-0-ra nyert a kiesés ellen küzdő MTK ellen a labdarúgó NB I 27. fordulójának pénteki játéknapján.
máj. 6
22:06
NB I: Lejátsszuk ezt a három meccset, aztán meglátjuk - Garami (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a Zalaegerszeg 1–0-ra legyőzte az MTK-t, így a hazaiak felléptek a dobogóra, míg a vendégek továbbra is kieső helyen tanyáznak. Garami József, a vendégek vezetőedzője szerint a  helyzetkihasználás volt az oka a vereségnek, míg Csank János, a hazaiak mestere görcsösnek érezte csapatát.
máj. 6
22:06
Guardiola a BL-győzelemmel közeledhet az Interhez (Agroinform)
Jóbarátja, Luís Suárez szerint a Barcelona trénere nem tudna nemet mondani az Internazionale elnökének hívó szavára.
máj. 6
22:42
Belgium: Tőzsér büntetőt hibázott, de a Genk győzött Juhászék ellen (She)
A Genk Jelle Vossen góljával 1–0-ra győzött az Anderlecht elleni rangadón otthon a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1–6. helyért folytatott rájátszásában. A hazaiaknál Tőzsér Dániel tizenegyest hibázott a Juhász Rolanddal felálló vendégek ellen, de a Genk így is hatpontosra növelte az előnyét a brüsszeliekkel szemben három fordulóval a bajnokság vége előtt.
máj. 6
22:42
Ludasi hétvégén dobogóra várja a Kozmann-Kiss párost (Agroinform)
A Csepeli Kajak-kenu Egyesület elnöke szerint Kozmann Györgyön meglátszik a kihagyás, de Kiss Tamással együtt az első helyért is harcban lehetnek.