2024. szeptember 19. csütörtök

szept. 19
8:21
Gyömbéres almaszósz (Street Kitchen)
Az almaszósz önmagában is sokoldalú, használhatjátok sütikhez, pohárkrémekhez, de akár sültek mellé is. Gyömbérrel feltuningolva pedig csak még izgalmasabb!
szept. 19
12:33
„Drukkoljatok, hogy megmaradjunk” – veszélyes helyzetben a dunai vendéglátóhelyek (Street Kitchen)
Kedvenc vízparti helyeink a vénasszonyok nyara helyett 2024 őszén az árvízvédelemre koncentrálnak.
szept. 19
15:45
Bezár a pesti éjszaka egyik legikonikusabb helye, aminek legendás volt a bundás kenyere (Street Kitchen)
Ha töltöttetek már éjszakát Budapesten a városban császkálva, tuti fix állomása volt az estének a Madách téri vendéglátóhelyek egyike. De a Keksz nemcsak a bulizók, hanem a bundáskenyér-kedvelők kedvence is, hiszen rengetegen jártak hozzájuk reggelizni is.
szept. 19
17:33
Kakaós csiga (Street Kitchen)
Ez az a tészta, amire mindig az volt a válasz, hogy érzésre kell készíteni. Mérleg nélkül pakolgatta a nagymama az alapanyagokat és a végeredmény mindig egy mennyei csoda lett. ???? Aztán az SK tudósai rájöttek, hogy mi is az utánozhatatlan recept titka, és ezt most meg is osztjuk veletek!
szept. 19
18:03
10 szuper kaja vacsorára, amit pillanatok alatt elkészíthetsz air fryerben (Street Kitchen)
Mert mi lehet jobb, mint egy vacsora, amihez minimális munka kell, mégis maximális az élvezet?!
szept. 19
19:21
Valter Attila nem csak biciklizni szeret, a kávét is imádja – megnyitott kávézója, a Grinta (Street Kitchen)
A Grinta biciklis bolt és kávézó egyben. Budán, természetesen a bicikliút mellett várják a kávé- és bicikliőrülteket!

Keresés