Büntetőpárbajjal nyert a Debrecen
jan. 13
16:57
Most sem kegyelmezett az Inter svéd sztárja (Infostart)
Folytatódik az Inter labdarúgócsapatának sikerszériája: az olasz bajnoki címvédő és listavezető együttes az idei első fordulóban 3-2-re nyert a Siena otthonában.
jan. 13
17:24
Újabb pofont kapott a Fradi (Infostart)
A Ferencváros a csoportkör záró fordulójában 39-30-ra kikapott a dán Viborg vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligájában.
jan. 13
18:24
Holland bajnokság: Kiütéssel nyert az Ajax (Metropol)
A holland labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában: Ajax Amsterdam-AZ Alkmaar 6-1 Graafschap-Arnhem 0-3 Utrecht-Heerenveen 2-2 Almelo-Sparta Rotterdam 2-0
jan. 13
19:23
Premier League: az utolsó percben lőtt góllal nyert a Blackburn (Metropol)
A 90. percben szerzett góllal nyert a Blackburn a Bolton otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.
jan. 13
19:39
Primera División: kikapott az Espanyol (Metropol)
A tabellán harmadik Espanyol kikapott az Almeria otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában.
jan. 13
21:01
Wijk aan Zee: Lékó és Polgár is remizett (Metropol)
Lékó Péter és Polgár Judit a második fordulóban is döntetlent játszott az év első sakk szuperversenyén, a hollandiai Wijk aan Zee-ben zajló hagyományos tornán.
jan. 13
21:04
Van Nistelrooy egymaga elintézte a sereghajtót (Infostart)
A címvédő Real Madrid 2-0-ra nyert a sereghajtó Levante otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában.
jan. 13
22:36
A brazil varázslók megszerezték a Milan első hazai bajnoki győzelmét (Infostart)
A Bajnokok Ligája-címvédő Milan szemet gyönyörködtető játékkal 5-2-re győzött a vendég Napoli ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.