2026. április 30. csütörtök

ápr. 30
6:30
Ezekre figyelj az eper fagyasztásánál, hogy ne menjen kárba (Street Kitchen)
Az eperrel van egy apró probléma: túl rövid ideig tart a szezonja, viszont túl jó ahhoz, hogy csak úgy elengedjük.
ápr. 30
9:00
Nem tudom, mit főzzek ma – Gluténmentes kedvencek (Street Kitchen)
A kedvenc fogásaitokat most gluténmentesen is elkészíthetitek magatoknak! Ha a családban valaki gluténmentesen étkezik, neki is kedveskedhettek ezekkel a finomságokkal.
ápr. 30
11:00
Tejfölös zöldborsófőzelék (Street Kitchen)
Ha a sima zöldborsófőzeléket szereted, miért ne tuningolnád fel egy kis tejföllel? Tálald a kedvenc feltéteddel, és az se tartson vissza az elkészítésétől, ha esetleg laktózmentes diétát követsz: növényi alternatívákkal is frankó főzi lesz belőle.
ápr. 30
12:42
7 villámgyors saláta, amit összedobhatsz egy tonhalkonzervből (Street Kitchen)
A rohanós hétköznapok és a lusta esték egyik megmentője a kamrapolcon állomásozó tonhalkonzerv, amit bármikor bevethetsz egy fullos salátához. Ha nincs ötleted, mivel dobd fel, most mutatunk hét verziót!
ápr. 30
16:36
Epres rebarbara smoothie (Street Kitchen)
Ha az eper egy romantikus film lenne, a rebarbara az a karakter a filmben, aki mindent feldob. Szerencsére itt nem veszekednek, csak összeturmixoljuk őket. :)
ápr. 30
18:30
Stabil klasszikus a Liszt Ferenc téren: 23 éve telt házzal működik a Menza (Street Kitchen)
Mindig elmondjuk, hogy az új nyitások mellett mennyire fontosak egy város gasztronómiai életében a stabil, megbízható pontok, amelyek évtizedek óta a jó minőséget képviselik. Nekünk is van már szerencsére jó pár ilyen helyünk, többek között a Liszt Ferenc téri Menza Étterem és Kávézó, ami 23 éve várja a vendégeket. Főleg a magyaros ízeivel hódít, d

Keresés