2008. február 23. szombat

febr. 23
22:48
Óriási fölénye ellenére elbukott a Juventus (Infostart)
A tabella harmadik helyén álló Juventus 2-1-re kikapott a Reggina otthonában az olasz labdarúgó-bajnokságban.
febr. 23
23:01
Kanadát is nagyon elverte a Kemény-csapat (Behaviour)
Románia legyőzését (16-7) követően másodszor is edzőmeccs jellegű találkozón nyert a kecskeméti Volvo Kupán a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely szombat este Kanada nemzeti csapatát verte 13 góllal.
febr. 23
23:12
Kikapott a Juventus (Behaviour)
A Juventus meglepetésre kikapott a kiesőjelölt Reggina otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati második mérkőzésén. A hazaiak a 93. percben, 11-esből szerezték a győztes gólt.
febr. 23
23:39
Hollandia: gólgazdag döntetlent játszott a Feyenoord (She)
Bár ?csak? döntetlenre volt képes a Heracles Almelo otthonában a Feyenoord a holland első osztályú labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában, feljött a második helyre, miután egy ponttal megelőzte az Ajaxot. Ugyanakkor az amszterdamiak még nem játszották le soros bajnokijukat; a Breda otthonában vasárnap visszaszerezhetik a második helyet a PSV mögött.