Cristiano Ronaldo képességeinek határait laboratóriumban tesztelték - 2. rész (Agroinform)
Többrészes videósorozatunk második epizódjában a világ egyik legjobb játékosának izomzatát vesszük górcső alá.
okt. 26
16:52
Rajongók sokasága Simoncelli búcsúztatásán (Agroinform)
A 24 éves versenyző a gyorsaságimotoros-világbajnokság vasárnapi, Malajziai Nagydíján szenvedett halálos balesetet.
okt. 26
17:06
Labdarúgó MK: 11-esekkel ment tovább az Újpest, kiesett a Pápa (She)
A labdarúgó Magyar Kupa negyedik fordulójában az Újpest drámai csatában győzte le 11-esekkel a másodosztályú Szigetszentmiklóst, ezzel továbblépett a következő körbe. A Pápa 11-esekkel maradt alul a Bajával szemben, a Pécs és a Kaposvár hosszabbítás után nyert.
okt. 26
17:06
Granero az Arsenal helyett a Málagát választaná (Agroinform)
A Real Madrid mellőzött középpályása nem szeretne a Premier League-be igazolni, inkább a Málagát választaná.
okt. 26
17:08
Videó: szögletből szerzett gólt Eninho, a Csonbuk brazil légiósa (She)
Nagyszerű gólt szerzett Eninho, a dél-koreai Csonbuk Motorsban az Al-Ittihad elleni Ázsiai Bajnokok Ligája-mérkőzésen, amelyet csapata 2–1-re megnyert. A brazil futballista második találatát szögletből juttatta a szaúdi együttes kapujába.
okt. 26
17:10
NB II, Kelet: a Vác két góllal egy pontot szerzett Orosházán (She)
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság (NB II) 8. fordulójában szerdán bepótolt mérkőzésen a Vác 2–2-es döntetlennel egy pontot szerzett az Orosháza vendégeként.
okt. 26
17:24
Videó: gyönyörű szolnoki gólok, de jobb volt a Ferencváros az MK-ban (She)
Korábban már beszámoltunk arról, hogy a labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójában a Ferencváros 5–2-re győzött a másodosztályú Szolnoki MÁV otthonában, amely a 24. perctől kezdve emberhátrányban játszott. Most nézze meg a gólokat!
okt. 26
17:24
Az Újpest tizenegyesekkel jutott tovább, a Pápa kiesett (Agroinform)
A labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójában négy mérkőzésen hosszabbítás döntött a továbbjutásról, mindegyik párharcból az élvonalbeli csapatok jutottak tovább.
okt. 26
17:42
Labdarúgás: tv-közvetítés miatt módosult két FTC-meccs időpontja (She)
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a Sport Tv kérésére négy Ligakupa-mérkőzés időpontját módosította – a televízió közvetítésre jelölte a találkozókat –, közte két-két debreceni és ferencvárosi összecsapást is.
okt. 26
17:42
Denis Lavagne új kameruni kapitány (Agroinform)
Denis Lavagne lett a kameruni labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya - közölte szerdán az afrikai ország sportminisztériuma.
okt. 26
18:00
Több mint 40 milliárd forintba kerül csak a versenypálya az oroszoknál (Agroinform)
Oroszország kormánya közel 200 millió dollárt különített el a Szocsiba tervezett Forma-1-es pálya megépítésére.
okt. 26
18:02
Stosur Azarenka ellen kevés volt, simán kikapott (Agroinform)
Viktorija Azarenka két sima játszmában legyőzte Samantha Stosurt Isztambulban, a női tenisz WTA-világbajnokság szerdai játéknapján.
okt. 26
18:04
Az Anzsiban vezér lehetek, nem csak egy profi játékos - Eto'o (Agroinform)
Az Anzsi Mahacskala kameruni támadója szívesen maradna Oroszországban, de ha ajánlatot kap máshonnan, azon is elgondolkozik.
okt. 26
18:18
Tenisz: Azarenka Stosur legyőzésével kezdte az isztambuli vb-t (She)
A fehérorosz Viktorija Azarenka a Fehér csoportban 6:2, 6:2-re legyőzte az ausztrál Samantha Stosurt első mérkőzésén a női teniszezők Isztambulban zajló év végi világbajnokságán.
okt. 26
18:18
Kétszázmillió dollárért épül a szocsi Forma-1-es pálya (Metropol)
Oroszország kormánya közel 200 millió dollárt (kb. 42,8 milliárd forint) különített el a Szocsiba tervezett Forma-1-es pálya megépítésére.
okt. 26
18:20
Labdarúgó MK: jöhet akár Kaposvár-Kaposvár csata is a 16 között (She)
A szerdán lejátszott mérkőzésekkel kialakult a 2011–2012-es labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének mezőnye. Az NB I tizenhat csapatából a Bp. Honvéd, a Lombard FC, a Paks, a Siófok, a Vasas, és a ZTE nem jutott el az 5. körig – ott van viszont négy NB II-es és két NB III-as csapat. A tizenhat gárdából kettő kaposvári: a Rákóczi első és második csapata is kivívta a nyolcaddöntőbe jutást.
okt. 26
18:22
Bayern: Rummenigge a Mönchengladbach kulcsemberére vetett szemet (She)
Karl-Heinz Rummenigge, a Bayer München labdarúgócsapatának ügyvezetője megerősítette azt a sajtóértesülést, miszerint klubja intenzíven érdeklődik a német válogatott támadó középpályás, a Mönchengladbach kulcsemberének számító Marco Reus iránt.
okt. 26
18:36
Ökölvívás: „Madárnak nem most, tíz éve kellett volna DiBellához szerződni” (She)
A Boksz Világszervezet (WBO) Puerto Ricó-i kongresszusán tartózkodik Kovács István, aki élményeiről a profiboksz.hu-nak számolt be.
okt. 26
18:36
Parádés góllal vertük meg a román csapatot (Agroinform)
U16-os válogatottunk küzdelmes meccsen, egy látványos góllal győzte le a román korosztályos csapatot Telkiben.
okt. 26
18:38
Inter: Sneijdertől érdeklődtek a PSV-ben játszó honfitársa felől (She)
Wesley Sneijder, az Internazionale támadó középpályása elmondta, hogy Marco Branca, a klub sportigazgatója megkérdezte véleményét a PSV-ben játszó Kevin Strootmanról, akinek régóta figyelemmel kísérik fejlődését.
okt. 26
18:40
NOB: állítólag már megvan a 2013-ban távozó belga elnök utódja (She)
Már eldőlt, hogy ki lesz a 2013-ban távozó Jacques Rogge utódja a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöki posztján – legalábbis ezt mondta szerdán Mario Vazquez Rana, a NOB végrehajtó bizottságának tagja.
okt. 26
18:54
Máris eldőlt, hogy ki váltja Jacques Rogge-ot 2013-ban? (Agroinform)
Mario Vazquez Rana, a NOB végrehajtó bizottságának tagja arra utalt egy nyilatkozatában, hogy gyakorlatilag eldőlt, ki vezeti majd a szervezetet.
okt. 26
19:12
Görögország: nem volt pénz az Arisznál, busszal mentek az athéni meccsre (She)
Az Arisz Szaloniki tízszeres görög bajnok férfi kosárlabdacsapata arra kényszerült, hogy busszal utazzon a Panathinaikosz elleni, athéni mérkőzésre, mivel a klubnak nem volt elég pénze arra, hogy a szokott módon belföldi repülőjárattal utaztassa a kosarasokat.
okt. 26
19:12
A sérült Lázár nélkül ikszelt a Samsunspor az alsóházi rangadón (Agroinform)
Gól nélküli döntetlennel ért véget a Samsunspor-Karabükspor találkozó a török bajnokság nyolcadik fordulójában szerda este.
okt. 26
19:14
MU: Scholes a harmadosztályban figyel, nincs döntés a Rooney-ügyben (She)
Egymást követik az események az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester United háza táján. Paul Scholes, a „vörös ördögök" újonnan kinevezett játékos-megfigyelője a harmadik ligás Huddersfield bajnokiját tekintette meg a helyszínen, amelyen az együttes 2–2-re végzett a Scunthorpe ellen. Wayne Rooney válogatottbeli eltiltásáról nem született döntés, mivel az UEFA nem tudta megfelelően…
okt. 26
19:30
Gyász: 46 éves korában meghalt a korábbi cseh gólkirály (She)
A 46 éves Roman Kukleta korábbi klubja, a Zbrojovka Brno közleményben tudatta volt labdarúgójának halálhírét. Kukleta váratlanul, tisztázatlan körülmények között hunyt el szülővárosában, Brnóban.
okt. 26
19:30
Nem vagyok szent, de 12 éve sértegetnek - Fabregas (Agroinform)
A Barcelona középpályása szerint Kanoute lehet a tanú arra, hogy semmi rasszista kijelentést nem tett.
okt. 26
19:32
NBA: a bérvita lezárására szólít fel a kosárrajongó Obama elnök (She)
Barack Obamát, az Egyesült Államok kosárrajongó elnökét is nyugtalanítja az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) zajló bérvita, és a fenyegetés, hogy esetleg a teljes szezon elmarad.
okt. 26
19:48
U16: Talabér 45-ről emelt győztes gólt Románia ellen (She)
A magyar U16-os labdarúgó-válogatott Talabér Attila remek, a kezdőkör közeléből emelt góljával 1–0-ra győzte le a román korosztályos nemzeti csapatot Telkiben.
okt. 26
19:48
Barack Obama is szívesebben nézne kosárlabdát, mint a híreket a lockoutról (Agroinform)
Az USA kosárrajongó elnökét is nyugtalanítja az NBA-ben zajló bérvita, és a fenyegetés, hogy esetleg a teljes szezon elmarad.
okt. 26
19:50
Női kézilabda NB I: az ETO 21 góllal nyert a DVSC otthonában (She)
A címvédő Győri Audi ETO KC idegenben 43–22-re győzött a DVSC-Korvex ellen a női kézilabda NB I 7. fordulójában.
okt. 26
19:50
Hétgólos meccsen nyert Szolnokon a Ferencváros - videó (Agroinform)
A Ferencváros 5-2-re verte idegenben a másodosztályú Szolnok együttesét a Magyar Kupa 4. fordulójának szerdai mérkőzésén. Íme, a találkozó összefoglalója!
okt. 26
20:06
Női kosárlabda, Euroliga: a Sopron becsülettel küzdött, de kikapott (She)
A női kosárlabda Euroliga csoportkörének harmadik fordulójában a Sopron hazai pályán tízpontos vereséget szenvedett a spanyol Perfumerias Avenida Salamancától. A címvédő együttes elaludt a rajtnál, de a 11–0-ra megnyert első negyedbeli etappal rögtön magához ragadta a kezdeményezést, így a házigazdáknak nem maradt más választásuk, minthogy megpróbáljanak lépést tartani ellenfelükkel, amit…
okt. 26
20:07
Szabicsék magabiztosan jutottak a nyolc közé, a csatár gólpasszt adott (Agroinform)
Hazai pályán 3-1-re legyőzte a Sturm Graz az Admirát az Osztrák Kupa nyolcaddöntőjében, és ezzel bejutott a következő fordulóba.
okt. 26
20:08
Tenisz: Stosur után Li Na is legyőzte Sarapovát a világbajnokságon (She)
Marija Sarapova az ausztrál Samantha Stosur után a kínai Li Nától is kikapott a női teniszezők isztambuli világbajnokságán.
okt. 26
20:10
Osztrák Kupa: Szabics két gólpasszt adott, a Sturm nyolc közé jutott (She)
A Sturm Graz labdarúgócsapata a bajnoki listavezető Admira 3–1-es legyőzésével bejutott az Osztrák Kupa negyeddöntőjébe – Szabics Imre, a graziak magyar válogatott csatára két gólpasszal vette ki a részét a továbbjutásból.
okt. 26
20:24
Fegyvernekyék hazai pályán kaptak ki a Salamancától (Agroinform)
Három mérkőzés után negatív a Sopron mérlege a nemzetközi porondon, miután hazai pályán vereséget szenvedett a címvédőtől.
okt. 26
20:26
A védelmünk hozta a szokásos formáját - Kis Károly a paksi kiesésről (Agroinform)
A harmadosztályú Putnok meglepetésre kiverte az előző bajnoki szezon ezüstérmesét, a Paksot a Magyar Kupából.
okt. 26
20:42
Osztrák Kupa: Szabics két gólpasszt adott, a Sturm a nyolc közé jutott (She)
okt. 26
20:42
Sarapova Li Nával sem bírt, két vereséggel áll (Agroinform)
Li Na két játszmában legyőzte Marija Sarapovát Isztambulban, a női tenisz WTA-világbajnokság szerdai játéknapján.
okt. 26
20:44
Fiorentina: Mihajlovics utolsó dobása jöhet a Genoa ellen (She)
A Fiorentina labdarúgócsapatának vezetősége ad még egy esélyt szerb edzőjének, Szinisa Mihajlovicsnak, ám ha a Genoa elleni bajnokin is kikapnak a lilák, valószínűleg távoznia kell a szakembernek.
okt. 26
20:46
Ázsiai BL: dél-koreai és katari csapat találkozik a fináléban (She)
A dél-koreai Csonbuk Hyundai Motors és a katari al-Szadd jutott be az ázsiai labdarúgó Bajnokok Ligája idei döntőjébe.
okt. 26
20:48
Videó: Jól kezdtünk, de volt egy tizenöt perces rövidzárlatunk - Détári (She)
A Szolnok–Ferencváros Magyar Kupa mérkőzést 5–2-re a fővárosiak nyerték meg. Détári Lajos, a vendégek szakmai igazgatója elmondta, jól kezdtek, de utána volt egy kis rövidzárlat a csapat játékában, és a szünetben egy kicsit meg is kellett dorgálnia a játékosokat. A Szolnok vezetőedzője, Romanek János elmondta, túlságosan is tisztelték a Fradit.
okt. 26
21:00
Haladás: négy futballista szereplése kérdéses a diósgyőri bajnokin (She)
A sérülése után lábadozó Korolovszky Gábor és Nagy I Gábor nem játszhat még a Haladásban pénteken a Diósgyőr elleni idegenbeli bajnokin, de a szombathelyi csapatban további négy játékos szereplése is kérdéses még.
okt. 26
21:18
Tenisz: Davigyenko 4:0-ról bukta el a döntő szettet Darcis ellen (She)
Az orosz Nyikolaj Davigyenko 3:6, 6:0, 7:6-ra kikapott a belga Steve Darcistól a bécsi férfi tenisztorna első fordulójában.
okt. 26
21:18
Feljutásra pályázó csapat ellen tudtunk továbbjutni - Sousa (Agroinform)
A Videoton vezetőedzője szerint több szempontból is sikeres volt a Tatabánya ellen 2-0-ra megnyert Magyar Kupa mérkőzés.
okt. 26
21:20
Német Kupa: nyolcaddöntőben a Schalke, a Hertha és a Kiel is (She)
Egyaránt kapott gól nélküli sikerrel jutott be a labdarúgó Német Kupa nyolcaddöntőjébe a Schalke 04, a Hertha BSC és a Lázok Jánossal felálló Duisburgot kiverő Holstein Kiel.
okt. 26
21:20
Negyedosztályú ellenféltől kaptak ki Lázokék, nehezen ment tovább a Schalke (Agroinform)
Sokáig góltalanok voltak a csütörtök kora esti mérkőzések a Német Kupában, és nem mindenhol az esélyesebb csapat volt eredményes.
okt. 26
21:22
Holland Kupa: a Den Haag kiesett, Horváth Gábort kiállították (She)
A Vitesse labdarúgócsapata 2–1-re legyőzte az ADO Den Haagot a Holland Kupa 4. fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe. A hágaiak magyar középhátvédjét, Horváth Gábort második sárga lapja után kiállította a játékvezető a 84. percben. Horváthnak ez volt a második kiállítása a 2011–2012-es szezonban.
okt. 26
21:24
Videó: hatalmas kapásgólt lőtt a Rapid Wien az Osztrák Kupában (She)
A Rapid Wien játékosa, Christopher Drazan ritkán látható nagy gólt lőtt a Ried hálójába az Osztrák Kupában. Drazan a lágyan megemelt labdát vágta a hálóba.