Sportgazdasági sorozatunk következő részében a Real Madrid pénzügyeit világítjuk át - lássuk, mennyire sikeres vállalkozás a világ legpatinásabb sportklubját vezetni!
A Loki bosnyák légiósa, Stevo Nikolic a vasárnapi, Kecskemét elleni bajnokin debütált tétmérkőzésen. A nyáron érkezett támadó jól érezte magát a pályán, és az NB I-ről is pozitív benyomásai vannak.
Nem csak a játékosok a pályán, de a klub szurkolói sem vizsgáztak jól a szezonnyitón – bajor „szimpatizánsok” randalíroztak a ’Gladbach elleni vereség után.
Nem csak a játékosok a pályán, de a klub szurkolói sem vizsgáztak jól a szezonnyitón – bajor „szimpatizánsok” randalíroztak a Mönchengladbach elleni vereség után.
Néhány napon belül a keret valamennyi játékosát hadra foghatja Komjáti András, a Vasas vezetőedzője. A piros-kékeknél Simek Péter kivételével már minden játékos edzésbe állt.
A Debrecen francia támadója a Kecskemét elleni vasárnapi, idegenbeli bajnoki mérkőzés 45. percében állították ki, miután lekönyökölte Vladan Csukicsot.
Az MLB hétfői játéknapján a Boston Red Sox egyik legjobb játékosa, David Ortiz káprázatos teljesítményt nyújtott. Az egyesvédő három pontot és három run batted int ütött. Folytatódik Dan Uggla káprázatos ütősorozata.
Augusztus 5-én a Colorado Rockies – Washington Nationals (3-5) mérkőzésen a hazaiak dobója, Juan Nicasio súlyos sérülést szenvedett. A huszonnégy esztendős játékos egyik dobásánál Ian Desmond olyan szerencsétlenül ütötte meg a labdát, hogy az Nicasio fejét találta el. Mint később kiderült Nicasionak eltörött a csigolyája. A 24 esztendős játékost másnap megműtötték, állapota stabil!
Jótékonysági mérkőzésre kerül sor szerdán Salvador Cabanas volt paraguayi válogatott labdarúgó javára, akit tavaly januárban fejbe lőttek egy mexikóvárosi bárban.
Simon András, a Győri ETO csatára a Siófok elleni hétvégi bajnoki mérkőzés első perceiben megsérült. A vizsgálatok kiderítették, hogy a 21 éves játékos belső bokaszalag-szakadást szenvedett.
Az Újpest FC színeiben a vasárnapi Paks ellen 2-0-ra elveszített bajnokin két újonc is bemutatkozott az élvonalban: Üveges Szabolcs és Zamostny Balázs személyében.
Kőkeményen nekiállt az olimpiai felkészülésnek a németek klasszis kajakosa, aki jövő márciusig akar olyan formába lendülni, hogy bekerüljön az olimpiai keretbe.
Ismét eltelt egy hét, így újra jelentkezünk a Heti 6:3 című rovatunkkal, amiben hat örömteli és érdekes sportesemény mellett három kevésbé vidám, de annál inkább elgondolkodtató történést elevenítünk fel az elmúlt napokból.
Lemaradtál a nap legfontosabb sporthíreiről? Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu napi összefoglalójában egy csokorba szedi a nap legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le..
A magyar keret két sérültje, Pintér Ádám és Lázár Pál továbbra is külön gyakorolt a többiektől, az orvosi stáb szerdán délelőtt dönt arról, hogy pályára léphetnek-e a szerdai, Izland elleni találkozón
Az Átigazolások percről-percre című rovatunkban napi szinten forró nyomon követjük a legfrissebb magyar és nemzetközi játékospiaci mozgásokat. Hírek, tények és pletykák az Európai futballpiacról...
A Videoton hivatalos oldalán jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Ponczók Csabával. A támadó az elmúlt félévben a Vasas-HÍD együttesében szerepelt kölcsönben, most szabadon kerehet új klubot magának.
A Budapest Honvéd kedden Malajzia U21-es válogatottjával játszott felkészülési mérkőzést. Az NBI legutóbi három fordulójában meccsenként négy gólt szerző kispestiek ezúttal sem adták alább, 4-1-re nyertek a vendégek ellen.
A második forduló jelentette a végállomást a címvédő Andy Murraynek a 2,43 millió dollár összdíjazású montreali férfi tenisztornán: a brit teniszezőt a dél-afrikai Kevin Anderson verte simán, 6:3, 6:1-re.
A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a Magyar Kupa 2. fordulójának sorsolását. Ebben a körben már a másodosztályú csapatok is bekapcsolódnak a küzdelmekbe.
Az oroszok delegációját Predrag Mijatovics vezeti, milánói részről Marco Branca sportigazgató, Massimo Moratti klubelnök és Eto'o ügynöke ültek tárgyalóasztalhoz.
Hétfőn rendezték meg a Raw adását, amelyben folytatódott Cm Punk, John Cena és Triple H viszálya. A WWE új főnöke bejelentette, hogy a SummerSlamen ő lesz a bajnok vs. Bajnok mérkőzés bírája.