A karfiol tökéletes zöldség ahhoz, hogy az ember egy igazán jó ragut vagy pörköltet készítsen belőle. Akik nem fogyasztanak húst, azoknak ez a recept hatalmas segítség lesz – biztos vagyok benne, hogy innentől heti rendszerességgel lesz karfiolpöri az asztalon!
Egy jó pizzától képtelenség megcsömörleni, úgyhogy meg sem álltunk Csömörig, hogy letesztelhessük a Pest vármegyei település legnépszerűbb olasz éttermét!
Ilyen és ehhez hasonló ragukat rengetegszer készítettem, amikor kollégista voltam. Természetesen Indiában. :D És hogy miért kedveltem? Mert pikk-pakk elkészült, így a főzés nem ment más hasznos dolgok rovására, mint például a tanulás. :D
Az egyik kedvenc mesém a L’ecsó, amiben Remy, a kis patkány arról álmodik, hogy híres séf lesz. :D Szóval nálunk kötelezően mindig ez szól a háttérben, ha lecsó készül!
Szinte minden kaját lehet vega változatban is készíteni, ez alól a rakott zöldbab sem kivétel. Hogy fehérjéből se legyen hiány, megpakoltam tofuval és még egy kis gombával is felturbóztam. De a sztár így is a zöldbab marad ebben az igazán nyárias rakottasban.
Budapesten szerencsére nagyon sok jó cukrászdát találhatunk, ahol el lehet fogyasztani egy-két szelet sütit egy príma kávé kíséretében. Viszont nehezebb a helyzet, ha valóban finom mentes sütiket szeretnénk enni, akár olyanokat is, amikről meg sem mondanánk, hogy cukor-, tej-, tojás- és még lisztmentesek is. A Veres Pálné utcában azonban nyitott id
James Bond – egyik – szerelméről kapta a nevét ez a klasszikus ital. Szigorúan rázva és nem keverve készítsétek, ahogy a hírhedt dupla nullás ügynöktől tanultuk.
A citruslekvárokat azért szeretem nagyon, mert kissé fanyar és savanykás ízt hoznak a reggeli lekváros kenyerembe. Igen, ezzel lehet, hogy csak én vagyok így, de a nagyon édes lekvárokat nem annyira csípem. ???? Ez a verzió mindennél jobb és könnyen elkészíthető.
Nem kell tej ahhoz, hogy finom nyári desszerteket készíts. Ha valamiért nem fogyasztod a fehér italt, akkor se csüggedj, nem kell kimaradnod a desszertezésből. :)
Hivatalosan a hortobágyi húsos palacsinta előételnek számít, de én teszek a hivatali dolgokra. :D Ez szerintem igenis egy igazi magyaros, laktató és rendkívül finom főétel, amiből legalább hármat képes vagyok betolni. És ha esetleg marad a palacsintákból, egy kis lekvárral megkenve egyből megvan a desszert is.
Van itt kevert fügés, villantós, sütés nélküli meggyes és mikróban készült banános süti is – a közös mindegyikben az, hogy egyik sem rabolja az idődet, mert villámgyorsan elkészülnek!
Vannak dolgok, amelyek nem hiányozhatnak a nagyi otthonából. A népi bölcsességeket tartalmazó fali szőnyegek, a csipketerítő a tévé tetején és a piros zománcos fazék, amelyben a legfinomabb a vasárnapi húsleves. Talán pont ezért, ha egy étteremben látjuk visszaköszönni ezeket a tárgyakat, az garantáltan bekapcsolja a nosztalgiafaktort mindenkiben.
Ahogy sok alapanyag, zöldség, úgy a patisszon is rengeteg lehetőséget rejt a konyhában. Lehet rántani, tölteni, ragut vagy épp pörköltet készíteni belőle.
A rizs az egyik legnépszerűbb köret, mivel szinte mindenhez passzol. Mi viszont két főételt hoztunk most, amik ebből a csodás alapanyagból készültek. Igaz, hogy az egyik „csak” egy leves, de higgyétek el, annyira tartalmas, hogy kétszer jóllaktok vele. :D
Hatalmas kedvenc volt a bázison a gyártás napján ez a mikrós blondie. Tény, hogy nagyon finom, bár közel sem ajánlanám diétázóknak! :D Amúgy meg full egyszerű összedobni, pillanatok alatt megsül – a legtöbbet azzal kell várni, hogy kihűljön és szépen lehessen szeletelni.
A balatoni vendéglátás szerencsére már közel sem a lángos-hekk-csárdakaja Bermuda-háromszögben mozog. 10 évvel ezelőtt viszont igencsak merész húzásnak számított egy olyan helyet nyitni, ahol kalamári és kagyló szerepel a menün.
Sokan összekapcsolják a teázást a betegséggel, a borongós idővel vagy éppen az összebújós estékkel. Pedig a teának egész nap ott a helye az asztalodon, csak nem mindegy, hogy mikor milyen fajta lötyög a bögrédben. :)
A vietnámi kávézási szokásokkal ismerkedtünk Budapesten, kóstoltunk klasszikus vietnámi kávét sűrített tejjel, tojásos kávét, sőt matchás jegeskávét is.
Volt idő, amikor a kisfiam nem reagált valami jól a tojásra, viszont a kelt tésztákat nagyon bírta. Ekkor fejlesztettem ki ezt a kelttészta-receptet, amit most rengeteg szilvával turbóztam fel.
Mi itt a bázison mindig ügyelünk arra, hogy a maradékok is felhasználásra kerüljenek. És általában ezekből a próbálkozásokból is szuper dolgok sülnek ki! Ezeket megosztjuk veletek is, hiszen maradékok nem csak nálunk keletkezhetnek...
Gnocchirajongók, figyelem! Bevallom őszintén, engem is meglepett, milyen jól működik, ha feltuningoljuk répával a burgonyás tésztát. Ízében és színében egyaránt egy sokkal különlegesebb verzió jött ki belőle.
Ahol 800 cég telephelye található, ott bizony ebédidőben sok az éhes ember. Ezt a lehetőséget használta ki egy fiatal srác, aki külföldről hazaköltözve vágott bele első vendéglátóegységébe egy konténerházban.
Még félig álomban vagy, amikor a gyomrod már finoman emlékeztet rá, hogy ideje valami igazán ütős reggelivel indítani a napot? Itt biztos találsz majd kedvedre valót!
Ha egy igazi vitaminbomba frissítőre vágysz, akkor parancsolj! Vidd magaddal reggelire, a délutáni meetingre vagy akár egy kirándulásra is, csak előtte jól hűtsd le!
Egy nagyon egyszerű zöldségleves következik, amit pikk-pakk összedobhatsz, akár még másnaposan is. ???? Hidd el, ez kigyógyít mindenből és tökéletes lesz a nyári estékre vagy a kora őszi napokra.
Természetesen idén sem maradtunk országtorta nélkül, és az idei finomságot is megkóstoltuk. Volt már olyan ország tortája az elmúlt években, ami nagyon ízlett, és olyan is, ami egyáltalán nem. Lássuk, milyenek voltak a 2024-es győztes torták!
A nagy budapesti pizza-bumm egyik első fecskéje volt a Pizzica. Bő tíz éve abban az időben tűnt fel a színen, amikor kezdett elterjedni a nápolyi, vékony tésztás verzió a városban.
Az emberek évezredek óta termesztik a szőlőt. Már az ősi civilizációk is nagy tisztelettel voltak iránta, főleg a borkészítésben való felhasználása miatt. Ez a cikk azonban nem a bor készítéséről fog szólni, hanem magáról a szőlőről – egy olyan gyümölcsről, amely több, mint egyszerű finomság.
Az ilyen nyers energiagolyók nagy kedvenceim voltak, mikor vegán étkezésre váltottam. Tényleg mindig feltöltöttek energiával, nem kellett sokat bajlódni velük a konyhában, és persze egészségesek és finomak is. Ez a változat azoknak is jó opció lehet, akik nem rajonganak a répáért és kókuszért, hiszen egyéb izgi ízek is felfedezhetők benne.
Közeledünk a nyár vége felé, viszont előtte vár még ránk egy ünnepi hosszú hétvége. Használjátok ki a szabadnapot, hogy összedobjatok valami tuti kaját ebédre!
Nálam a gyümölcs és a hús nagyon is megfér egymás mellett. Pláne, ha ilyen izgalmas fűszerekkel és alapanyagokkal vannak kombinálva, mint ebben a receptben. Legyetek bátrak és kísérletezők, és dobjátok össze ezt a nyári csemegét!
Az indiai konyha kifogyhatatlan tárháza a vega, sőt vegán ételeknek, ezért is lehet mindenki számára jó választás. Míg a gyorskajáldák nagy része azért inkább a húsfogyasztó vendégekre épít – lásd gyros vagy hamburger –, nagyon örvendetes, ha egy kicsi másféle stílus is helyet kap ezen a piacon. Mivel az indiai konyha sokszínű és egészséges, én dru
A magyar tenger neve akarva-akaratlanul összeforrott a furcsa kinézetű és egyáltalán nem a Balatonból származó hal nevével, pedig a magyar tenger mellett már egyre több helyen kóstolhattok akár sushit is. Mi most a déli part felé vettük az irányt, és meg sem álltuk a siófoki Sushi Bár üzletéig.
Ha bejönnek a szaftos burgerek, az extra töltött lángosok és a tépett húsos vagy vega szendvicsek, akkor most jól figyelj, mert elmondjuk, hol találod a Strand Fesztivál legfrankóbb street foodjait!
Nem mondom, hogy ettől az erőlevestől azonnal megnőnek majd a muszklijaid, viszont azt garantálom, hogy az ízlelőbimbóid polkát fognak járni tőle örömükben!
A mexikói és a tex-mex konyha szerelmesei legalább annyian vannak, mint a pizzarajongók – derült ki egy, az SK bázison végzett nem reprezentatív kutatásból. Szerencsére tudunk is pár jó helyet, ahol tüzes tacók és brutális burritók várják az érdeklődőket!
A csirkemellet sok mindennel meg lehet tölteni, de ha unod a sonka-sajt kombót, próbáld ki ezt a körtés verziót. A szerkesztőség egyöntetű véleménye alapján megér legalább egy próbát!
Mit lehet csinálni egy nagyvárosban, ami még a becenevét is egy kajáról kapta? Naná, hogy hatalmasakat zabálni! Boti nem riadt vissza a Nagy Alma elképesztő felhozatalától, és megpróbált minél több izgalmas helyet felzabálni.
A pizzákat valahogy nem tudjuk megunni, úgyhogy össze is dobtunk egy körtés-kéksajtos verziót, hogy a gourmet ízek kedvelőinek is kedvezzünk egy cseppet.
Egy amerikai palacsintához nem kell feltétlenül tej és tojás, hogy fullos legyen. Ha a tészta sűrűsége megfelelő, akkor elég hozzá a liszt, növényi tej és sütőpor kombó. Na de azért valamivel turbózzuk fel – mehet bele egy kis reszelt alma!