A jó paprikás csirke két dolgon múlik: a sok hagymán, hogy vastag legyen a szaft, és a jó minőségű csirkén, hogy ne essen szét fél óra alatt. A többi már csak gyakorlat kérdése...
Szív küldi szívnek! Ezekkel a csodás tortakölteményekkel mindenkit lekenyerezhetsz, ráadásul nem kell, hogy a párodat lepd meg, az összes szeretted örülni fog egy szeletnek.
Mivel az online receptversenyen már tartottam "előhúsvétot", így bajban voltam, mi legyen az "igazi" húsvétkor a menü! Végül krémes süteménynek ezt a kókuszos finomságot választottam az egyik sütis könyvemből. Az abban lévő leírás sajnos hibás volt, de itt már az általam korrigált leírás olvasható.
Nem vagy nagy Valentin-nap- és bonbonrajongó, vagy szimplán csak szeretnéd magad meglepni valami házi készítésű, puha és friss finomsággal? Válassz egyet legjobb kekszeink közül!
Tepsiben sült burgonyavariációkat mutatunk, némelyik húsos, némelyik fetás, néhány pedig csak magában, némi fűszerrel érkezik, de a legkülönfélébb formában.
Red velvet cake, azaz a vörös bársonytorta Amerika egyik legnépszerűbb tortája, ami tökéletes választás bármilyen ünnepre. Szív alakban elkészítve akár Valentin-napra is! ;)
Mi fán terem a jus, a gláz, a demigláz vagy éppen a barnamártás? Mindenhez csak egy jó alaplé kell, a cikk végére nagykanállal ennénk majd a pecsenyelevet!
Édességről lévén szó, az íz a legfontosabb, de mit ér manapság egy finom torta, ha nem szemkápráztató – és Instagramra való – a megjelenése?! Íme a kedvenc hazai tortakészítőink és alkotásaik.
Ez a desszert az ünnepi asztalon is megállja a helyét! :) Aranygaluska rengeteg mákkal és meggyel megtoldva, természetesen vaníliasodóval leöntve. Imádjuk!