Habár én a klasszikus, étcsokival bevont islerek híve vagyok, imádtam készíteni ezt a csoda szép, zöld tésztás, tökmagos verziót. A szerkesztőség imádta, szóval szerintem mindenképp próbáljátok ki ti is! ????
Az óraátállítással végleg beköszöntött a bekuckózós idő, és bár én nem vagyok egy pumpkin spice latte fan, egy jó brunchra sosem mondok nemet. És ha ezekre a helyekre látogattok, ti sem fogtok!
Ma mi legyen az ebéd? Ha ezen agyaltatok eddig, akkor segítünk véget vetni ennek. :D Jöhet egy extra zellerkrémleves, majd egy cuccos, ropogós cordon bleu? Oh, és ne felejtsétek zárni a kört egy szuper desszertünkkel: mézeskrémes-pitével. ;)
Egy igazi klasszikus, ünnepi fogás nem mindennapi változata. A gombócokat levetkőztettük. Olyanoknak, akik nem szeretnek bíbelődni, akik gyorsabban kívánnak eljutni az étkezőasztalhoz, hogy aztán átélhessék az összes emléket, amit a töltött káposzta íze felébreszt bennük.
A hidegebb hónapok beköszönte egyet jelent a bekuckózós időszakkal, amikor egyszerűen jólesik betérni valahová egy lélekmelengető levesre vagy egy forró főételre. Ha Szada környékén kanyarogtok, mindenképpen érdemes A Szűcs Fogadója felé venni az irányt, az otthonos hangulatú fagerendás étteremben szeretettel és a kandalló melegével várják a betérő