Serie A: a Juventus szerződtette Arturo Vidalt a Leverkusentől (She)
Az olasz élvonalban szereplő Juventus labdarúgócsapata a klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy öt évre szerződtette a chilei Arturo Vidalt a Bayer Leverkusentől 10.5 millió euróért.
júl. 22
21:18
Chilei bíró vezeti az FTC-Diósgyőr rangadót (Agroinform)
A chilei Miguel Alvaro Garcia lesz a játékvezetője a vasárnapi Ferencváros-Diósgyőr vasárnapi bajnoki mérkőzést.
júl. 22
21:36
Minden éremből nyert egyet a magyar csapat (Agroinform)
Minden színű éremből nyert egyet a magyar válogatott a franciaországi maratoni Európa-bajnokság pénteki versenynapján.
júl. 22
21:51
Kajak-kenu: három magyar érem a maratoni Európa-bajnokság nyitónapján (She)
Mindhárom színű éremből egy jutott a magyaroknak a franciaországi St. Jean de Losne-ban zajló maratoni kajak-kenu Európa-bajnokságon.
júl. 22
21:54
A Juventus öt évre szerződtette Vidalt - hivatalos (Agroinform)
Az Juventus hivatalos honlapján jelentette be, hogy öt évre szerződtette a chilei Arturo Vidalt a Bayer Leverkusentől 10.5 millió euróért.
júl. 22
22:09
Felkészülés: Vadócz egy félidőt játszott, Leandro kezdő volt (She)
Vadócz Krisztián a szünetben csereként beállva egy félidőt játszott az Osasunában az Eibar elleni felkészülési mérkőzésen, míg Leandro kezdőként 42 percet töltött a pályán a ciprusi Omonia Cataniától elszenvedett 2–1-es veresége során.
júl. 22
22:12
Örülünk, hogy túl vagyunk rajta - Csank a DVSC elleni vereségről (Agroinform)
A ZTE vezetőedzője szerint könnyű préda voltak a Debrecen számára, de jó, hogy most, a szezon elején találkoztak velük.
júl. 22
22:27
Kajak-kenu: három magyar érem a maratoni Eb nyitó napján (She)
júl. 22
22:29
Atlétika: Usain Bolt idei legjobbjával győzött Monacóban (She)
A világ leggyorsabb embere, a jamaicai Usain Bolt nyerte a férfi 100 méteres síkfutást pénteken az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat 10., monacói állomásán.
júl. 22
22:30
Andy Schleck megtartaná a sárga trikót (Agroinform)
A luxemburgi kerékpárosnak a pénteki szakasz után óriási esélye van a győzelemre, amivel pontosan tisztában van.
júl. 22
22:45
Videó: Örülök, hogy túl vagyunk a Debrecen elleni meccsen - Csank (She)
Mint arról beszámoltunk, az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában a Zalaegerszeg otthonában (0–2) jutott újabb három bajnoki ponthoz a Debrecen, amely így továbbra is hibátlan maradt. A zalaiak eközben változatlanul pont nélkül állnak. A két vezetőedző, Kondás Elemér és Csank János, valamint a meccs legjobbja, Kulcsár Tamás értékelt.
júl. 22
22:45
Gyémánt Liga: Usain Bolt idei legjobbjával győzött (Metropol)
júl. 22
22:47
Bundesliga 2.: ismét nyert a Cottbus, ezúttal a Duisburg otthonában (She)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság második fordulójában három mérkőzést rendeztek pénteken: a Bochum mellett a Cottbus is három ponttal lett gazdagabb, míg az Ingolstadt hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott az Auéval.
júl. 22
22:48
Ilyen gyenge ellenfelet nem fog kapni a Vidi még egyszer - Nyilasi (Agroinform)
A Ferencváros legendája úgy véli, tudásbeli különbség volt a Videoton javára a Sturm Graz elleni mérkőzéseken, de akárcsak a Maribor ellen, most is kiesés lett a vége.
júl. 22
23:03
Tenisz: az első és a második kiemelt sem jutott elődöntőbe Hamburgban (She)
Gilles Simon a döntő szettet 6:0-ra nyerve legyőzte honfitársát, az első helyen kiemelt Gaël Monfilst a hamburgi tenisztorna negyeddöntőjében.
júl. 22
23:06
Usain Bolt idei legjobbjával nyert 100 méteren - videó (Agroinform)
júl. 22
23:08
Botis után Romániából érdeklődtek, de marad a Honvédnál (Agroinform)
A Budapest Honvéd román védője elmondta, jól érzi magát a Honvédnál, ezért nem fog már más magyar csapatban játszani.
júl. 22
23:39
Újpest: Mészölynek kell Mihajlovics, egyiptomi csatár próbajátékon (She)
Az Újpest labdarúgócsapatát irányító Mészöly Géza javasolta a klub vezetésének Bojan Mihajlovics szerződtetését – adta hírül az ujpestfc.hu.
júl. 22
23:57
Tenisz: Müller hat év után jutott elődöntőbe, Isnerrel találkozik (She)
A luxemburgi Gilles Müller jutott elsőként elődöntőbe az atlantai tenisztornán, miután 7:6, 7:6-ra legyőzte a második kiemelt Kevin Andersont.