Mádl Ferenc

Orbán szerint Mádl Ferenc a nemzet egyik hőse
2012 június 9.   ATV
Mádl Ferenc az életét adta a szabadságért: élt érte, élt benne, élt vele – mondta Orbán Viktor kormányfő szombaton a néhai köztársasági elnök síremlékének felavatásán, a budapesti Fiumei úti Nemzeti Sírkertben.
Orbán: Mádl Ferenc a nemzet egyik hőse
2012 június 9.   Infostart
Mádl Ferenc az életét adta a szabadságért: élt érte, élt benne, élt vele - mondta Orbán Viktor kormányfő szombaton a néhai köztársasági elnök síremlékének felavatásán, a budapesti Fiumei úti Nemzeti Sírkertben.
Felavatják Mádl Ferenc néhai államfő síremlékét
2012 június 9.   Blikk
Dúskál az állami javakban a bukott államfő
2012 május 17.   Alternatív Energia
egalább 150 millió forintot szán a kormány Schmitt Pál "lakásgondjainak" megoldására - tudta meg a Blikk. A napilap szerint egy néhány nappal ezelőtti kormányhatározatban intézményi beruházási kiadások címmel ennyi pénzt különítettek el az államfőváltás költségeire. Ez hasonló tétel, mint amiből elődjeinek vettek szolgálati lakást (Sólyom Lászlónak 195 millióért, Mádl Ferencnek pedig 126 millióért…
Tihany főterét Mádl Ferencről nevezik el
2012 május 4.   ATV
Mádl Ferenc egykori köztársasági elnökről nevezik el Tihany megszépülő főterét - közölte a település önkormányzata az MTI-vel pénteken.
Politika a pártpolitika felett - milyen előéletük volt az eddigi államfőknek?
2012 április 17.   Infostart
Török Gábor politológus szerint a köztársasági elnöknél - a személyétől függetlenül - a politikusi előélet nem kizáró ok. Göncz Árpád, Mádl Ferenc, Sólyom László és Schmitt Pál is töltött be pártpolitikai tisztséget.
A Csillagszemű Táncegyüttes Mádl Ferencre emlékezik
2011 június 12.   Spa Trend Online
Mádl Ferenc volt köztársasági elnök emlékének szenteli június 17-ei évadzáró gálaműsorát a Millenáris Teátrumban a Csillagszemű Táncegyüttes.
Búcsú Mádl Ferenctől
2011 június 7.   Alternatív Energia
Örök nyugalomra helyezték Mádl Ferenc volt köztársasági elnököt kedd délután a budapesti Fiumei úti Nemzeti Sírkertben. A néhai államfő a 28-as számú parcella első sorának 40. sírhelyén nyugszik.
Eltemették Mádl Ferencet - a nap legfontosabb hírei
2011 június 7.   Infostart
Örök nyugalomra helyezték a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben Mádl Ferenc volt államfőt. A devizahitelesek minél szélesebb körű tájékoztatására hívta fel a figyelmet a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete. A zöldség magyar eredetét igazoló védjegyet bocsát ki a fogyasztói bizalom helyreállítására a zöldség-gyümölcs terméktanács.
Eltemették Mádl Ferencet
2011 június 7.   Gondola
Mádl Ferenc búcsúztatására a politikusok és közéleti személyiségek mellett több száz gyászoló érkezett.
Így búcsúztatták Mádl Ferencet
2011 június 7.   Blikk
Budapest - Gyászol az ország. Több százan búcsúztatták kedden Mádl Ferencet (†81). A volt köztársasági elnököt a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben katonai tiszteletadással, díszsortűz mellett helyezték végső nyugalomra.
Eltemették Mádl Ferencet
2011 június 7.   Infostart
Eltemették Mádl Ferenc volt államfőt a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben. A volt köztársasági elnököt katonai tiszteletadás mellett, a katolikus egyház szertartása szerint búcsúztatták. A temetésen beszédet mondott Schmitt Pál államfő is, aki erős jellemű embernek nevezte elődjét.
Mádl Ferenc egy nemzetnek adott tartást (+videó)
2011 június 7.   HírTV
– Szeretett nemzete határon innen és túl most fájdalommal búcsúzik Mádl Ferenctől – mondta el Schmitt Pál a korábbi köztársasági elnök keddi búcsúztatásán a budapesti Fiumei úti sírkertben. A szelíd erő politikusa volt, az átfogó műveltségből, felelős mérlegelésből, a hivatás iránti alázatból, évtizedes külföldi és hazai tapasztalatokból, jóakaratból és szeretetből építkező, szelíd erő...
Megkezdődött a volt államfő temetése
2011 június 7.   Gondola
Megkezdődött Mádl Ferenc volt államfő búcsúztatása a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben kedd délután
Megkezdődött Mádl Ferenc búcsúztatása
2011 június 7.   Blikk
Megkezdődött Mádl Ferenc temetése
2011 június 7.   HírTV
Megkezdődött Mádl Ferenc volt államfő búcsúztatása a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben kedd délután.
Örök nyugalomra helyezik Mádl Ferencet
2011 június 7.   Alternatív Energia
Ma délután helyezik örök nyugalomra a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben Mádl Ferenc volt államfőt.
„Számára csak az volt elfogadható a politikában, ami erkölcsös”
2011 június 7.   HírTV
Életszerető, életvidám ember, akinek csak az volt elfogadható a politikában, ami erkölcsös – így jellemezte Granasztói György történész Mádl Ferencet a Lánchíd Rádiónak. Az életének 81. évében elhunyt Mádl Ferencet ma délután helyezik örök nyugalomra.
Vihar és jégeső lehet Mádl Ferenc temetésén
2011 június 7.   Blikk
Vihar és jégeső is lehet Mádl Ferenc temetésének idején
2011 június 7.   Gondola
Vihar és jégeső is előfordulhat Mádl Ferenc temetésének idején; a szervezők arra kérik a gyászolókat, figyeljék az időjárási előrejelzést - közölte a kormányzati kommunikációért felelős államtitkárság kedden az MTI-vel

Közélet